(0)
1С в Україні не заборонили!

1С в Україні не заборонили!

Задать вопрос
Хотите узнать подробнее? — Спросите нас! 
6 Июня 2017

15 травня 2017 року указом Президента України введено в дію персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції). Цей указ наробив багато галасу і тепер багатьох цікавить одне єдине питання: «1С заборонили?»

СОФТКОМ поспішає відповісти на це питання:
«1С не заборонили!»

  1. Указом Президента була заборонена діяльність конкретного переліку компаній з різних сфер бізнесу, які на думку державних органів мають «російське коріння».
  2. Офіційно в Україні більш ніж 500 компаній займаються продажом та обслуговуванням програм 1С. І лише кілька з них потрапили в санкційний список.

Ознайомитися з указом Президента та переліком компаній можна за посиланням: http://www.president.gov.ua/documents/1332017-21850


Згідно даних офіційного сайту 1С http://1c.ua/ua/news/detail/633399/ всі користувачі програмних продуктів 1С:Підприємство, які офіційно придбали 1С, продовжують користуватися 1С без жодних обмежень! Для них, як і завжди, діє офіційний супровід програм. Використання програмних продуктів 1С:Підприємство повністю відповідає чинному законодавству України.

_______

СОФТКОМ є 100% українською компанією, яка працює на українському ринку й обслуговує українські та міжнародні компанії по напрямках: ЛІГА:ЗАКОН, M.E.Doc, IT-послуги, а також 1С:Підприємство.

Ми, як один з лідерів по обслуговуванню програмних продуктів 1С, продовжуємо працювати в звичайному режимі та повністю виконувати свої зобов’язання перед клієнтами, надаючи при цьому незмінно високий рівень якості обслуговування та сервісу.