(0)
Новости

Новости

19 Июня 2019

Обмін ПН та РК в 1С:Підприємство

Обмін ПН та РК в 1С:Підприємство

Бухгалтери так давно цього чекали! І тепер так, це можливо - Обмін ПН, РК, актами, рахунками та іншими електронними документами здійснюється з облікової системи без зайвих зусиль за допомогою інтегрованого в 1С:Підприємство модуля FlyDoc.

Тепер детальніше про те, як реалізований процес обміну Податковими та Розрахунками коригування у FlyDoc

Щоб почати роботу з документами достатньо натиснути кнопку «Робочий стіл FlyDoc» у вашій конфігурації 1С:Підприємство. Праворуч відображається перелік проведених документів. Щоб працювати виключно з ПН та РК, зліва у фільтрах відбору обирається вид електронного документу - Податкові накладні та Додаток 2 до Податкової накладної. Перелік дуже інформативний, видно чи вхідний/вихідний документ, чи є облікові/електронні варіанти, дата, можливість відкрити та перевірити. (скрін 1)

Скрін 1

За допомогою модуля створюйте облікові/електроні документи на підставі існуючих. Наприклад, коли є вхідний електронний документ, а облікового ще немає. Як бачимо на скріні 2, щоб створити обліковий документ робимо 2 дії: 1) натискаємо «Ще» та вибираємо «Створити обліковий документ». Власноруч бухгалтеру нічого робити не треба, документ створиться автоматично за даними електронного документу. Все максимально автоматизовано.

Скрін 2

Підписуйте та відправляйте документи через FlyDoc не тільки контрагентам, а також напряму в ДФС. Достатньо просто натиснути відповідну кнопку, як продемонстровано на скріні 3.

Скрін 3

Як виглядає вікно підписання документів показано на скріні 4.

Скрін 4

Відправлені в ДФС ПН відображаються в системі. Користувач побачить системне повідомлення про відправлення та легко відстежуватиме подальший хід в закладках «Події» (скрін 5)

Скрін 5

Після отримання вхідної кореспонденції надходить квитанція про реєстрацію документу в ЄРПН. В закритому вигляді - скрін 6, у відкритому – скрін 7. Дуже зручною для бухгалтера є можливість в модулі внести зміни та відправити документ контрагенту після його реєстрації.

Скрін 6
Скрін 7

В модулі FlyDoc користувачеві доступна можливість відправити запит та отримати інформацію стосовно реєстраційного ліміту (скрін 8).

Скрін 8

Закладка «Звірка з ЄРПН» дозволяє бухгалтеру надіслати запит до ЄРПН та отримати інформацію про кількість зареєстрованих документів з можливістю отримати самі файли документів. (скрін 9)

Скрін 9

У FlyDoc користувач також може відправляти одразу декілька ПН.. Не менш зручним, простим та швидким є робота в модулі з рахунками, актами та іншими первинними документами. А найголовніше, що всі операції відбуваються безпосередньо в 1С:Підприємство 8 без будь яких проміжних дій.