(1)
FlyDoc - документообіг безпосередньо з 1C без додаткових програм

FlyDoc - документообіг безпосередньо з 1C без додаткових програм

logo

FlyDoc


модуль для обміну документами безпосередньо з 1C без установки додаткових програм


придбатиЩо дає FlyDoc?Перевіряйте та підписуйте

Обмін через платформу ПТАХ з усіма користувачами M.E.Doc, СОТА та Flydoc.

Відправляйте та приймайте

Обмін усіма первинними документами у форматах .xml, .pdf й вкладеними файлами.

Підтверджуйте чи відхиляйте

Реєстрація податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних.

Тарифи

Ціна на Flydoc не залежить від кількості документів:

Юридична особа

грн 5000 /рік

придбати

Фізична особа

грн 2500 /рік

придбатиПереваги FlyDoc:


  • Простота та зручність – ви можете використовувати звичну офісну програму для роботи з документами, а модуль Флайдок дозволить обмінюватися юридичними документами з будь-якою платформою, яка підтримує ПТАХ (більшість сучасних систем) у ваших контрагентів або контролюючих органів.

  • Юридична сила – документи в FlyDoc можуть передаватися безпосередньо з цифровим підписом, що накладається в 1С. Таким чином, ви можете подати всі необхідні документи, які матимуть юридичну силу, без необхідності друкувати первинні паперові екземпляри, возитися з печаткою та ін.

  • Гнучкість – модуль дозволяє обмінюватися первинними документами формату XML або PDF, прикріплювати вкладені файли. Є можливість автоматичного створення актів та рахунків на підставі вхідних документів.
FlyDoc: електронний документообіг в Україні

Модуль Flydoc (флайдок) - це відмінне програмне рішення для електронного документообігу в Україні. Він являє собою інтегруємий модуль для 1С, дозволяє обмінюватися документами з контрагентами та подавати звіти в контролюючі органи прямо з профілю 1С, використовує захищену і затверджену платформу ПТАХ.

Що таке FlyDoc?

FlyDoc - це зручний і модуль для родини бухгалтерських та офісних програм 1С. Він дозволяє синхронізувати весь ваш документообіг з звичною платформою 1С, автоматично накладати цифровий підпис, обмінюватися необхідними документами з контрагентами, подавати регулярну звітність до контролюючих органів.

ФлайДок працює з єдиною стандартизованою платформою ПТАХ - захищеним засобом обміну документами і фінансовою інформацією для вітчизняного бізнесу. Завдяки модулю FlyDoc в 1С та єдиній платформі ПТАХ, ви зможете працювати з такими популярними в Україні сервісами як:

  • M.E.Doc (Медок)
  • СОТА
  • SAP ISpro
  • ORACLE та ін.

Як це працює?

Завдяки стандартизованої та захищеної передачі даних, ви, без зусиль, зможете подати електронний звіт, податкові накладні в ЄРПН, передати рахунки, акти та інші документи своїм партнерам. Модуль підключається до платформи ПТАХ, обробляє виділені документи та передає шифровану інформацію на сервер платформи, переправляючи пакет шифрованих даних адресату. Показати весь текст

Для передачі документів не використовуються сторонні сервіси, вразливі електронні поштові скриньки, вся інформація передається виключно в зашифрованому вигляді. Вам не обов'язково знати контактних даних, або поштових адрес контрагента, сервіс використовує внутрішній алгоритм, гарантує завантаження та доставкунеобхідних документів, дозволяє відстежувати їх статус.

СОФТКОМ: Синхронізація 1С та FlyDoc

Сервіс СОФТКОМ є одним з лідерів в сфері якісних IT рішень для вітчизняного бізнесу. Ми надаємо комплексні послуги для компаній та підприємств, допомагаємо створити єдину робочу інформаційну мережу, підтримувати працездатність всіх пристроїв та програм.

Наші фахівці зможуть встановити та налаштувати платформу 1С і модуль FlyDoc для роботи на підприємстві будь-якого розміру та сфери діяльності, синхронізувати роботу сервісу з платформою ПТАХ, вашими контрагентами, контролюючими органами, вилученими офісами компанії та ін.

Приховати текст