(14)
Курси BAS/1С:Підприємство в Києві - навчання BAS/1С:Підприємство в сертифікованому центрі компанії СОФТКОМ

Курси BAS/1С:Підприємство в Києві - навчання BAS/1С:Підприємство в сертифікованому центрі компанії СОФТКОМ

Сертифіковані курси 1СЦентр сертифікованого навчання (ЦСН) СОФТКОМ запрошує всіх бажаючих освоїти усі нюанси роботи з програмними продуктами  BAS/1С:Підприємство на наших спеціалізованих курсах.

Усі курси  BAS/1С:Підприємство розроблені викладачами-методистами навчальних центрів, які мають великий досвід впровадження і використання програм « BAS/1С:Підприємство» у різних сферах діяльності. Ми прагнемо допомогти кожному користувачеві  BAS/1С:Підприємствовільно орієнтуватися в можливостях програми і використовувати їх в повному обсязі.

У переліку наших сертифікованих курсів  BAS/1С:Підприємство Ви знайдете курси як для тих, хто робить свої «перші кроки» у вивченні програм, так і для знаючих фахівців (бухгалтерів, керівників, менеджерів і т.п.), яким необхідно освоїти складні тематики і закріпити свої вміння.

  
За нас говорять наші результати — понад 1800 випускників вже пройшли курси  BAS/1С:Підприємство саме уСОФТКОМі! Приєднуйтесь!


Чому варто вибрати курси  BAS/1С:Підприємство саме у СОФТКОМі:

 • Зручне територіальне розташування
  До нас легко добиратися, оскільки наш навчальний центр знаходиться біля метро.

 • Свідоцтво про закінчення
  Після завершення курсу кожен слухач отримує офіційне свідоцтво про проходження курсу.

 • Професіоналізм
  Про рівень професіоналізму наших викладачів свідчать безліч іменних сертифікатів, що дають право на викладання. Більш того, наші фахівці є практикуючими бухгалтерами, а багаторічний досвід використання і впровадження програм  BAS/1С:Підприємство дозволяє їм розбиратися в особливостях різних конфігурацій  BAS/1С:Підприємство.
  Також ми пропонуємо індивідуальне навчання і корпоративне навчання! Наші викладачі можуть провести курс навчання в зручному для Вас місці (нашому ЦСН або у Вашому офісі) і в зручний для Вас час.

 • Індивідуальний підхід
  Максимальна кількість слухачів курсу в групі не перевищує 10 осіб. Таким чином, викладач може приділити увагу кожному слухачеві і відповісти на всі питання, що цікавлять.
  Гнучкий графік на курси  BAS/1С:Підприємство у ЦСН СОФТКОМ дозволяє слухачам вибрати найбільш зручний час навчання (курси проходять як в денний, так і вечірній час).

 • Гарантія
  Ми повністю повернемо Вам гроші за навчання, якщо після першого заняття Ви, з об'єктивних причин, вирішите відмовитися від подальшого прослуховування курсу.

 • Вигідна ціна
  У СОФТКОМі Ви можете не просто пройти навчання, але і зробити це більш вигідно з фінансової точки зору! У цьому Вам допоможуть наші знижки.

 • 5% знижка — для 2-го і наступного слухача від Вашої компанії.
 • 5% знижка — якщо Ви є нашим абонентом за системами ЛІГА: ЗАКОН або IT.
 • 10% знижка — якщо Ви зареєструйтеся на будь-який курс через форму на сайті.
 • 10% знижка — якщо Ви оплатите будь-який курс за тиждень до початку.  


Почитати відгуки:
Почитати відгуки
Подивитися навчальний клас:
Подивитися навчальний клас
Ми знаходимося поруч з метро: