(7)
Курси 1С в Києві - навчання 1С в сертифікованому центрі компанії СОФТКОМ

Курси 1С в Києві - навчання 1С в сертифікованому центрі компанії СОФТКОМ

Сертифіковані курси 1СЦентр сертифікованого навчання (ЦСН) СОФТКОМ запрошує всіх бажаючих освоїти усі нюанси роботи з програмними продуктами 1С на наших спеціалізованих курсах 1С.

Усі курси 1С розроблені викладачами-методистами навчальних центрів 1С, які мають великий досвід впровадження і використання програм «1С: Підприємство» у різних сферах діяльності. Ми прагнемо допомогти кожному користувачеві 1С вільно орієнтуватися в можливостях програми і використовувати їх в повному обсязі.

У переліку наших сертифікованих курсів 1С Ви знайдете курси як для тих, хто робить свої «перші кроки»у вивченні 1С, так і для знаючих фахівців (бухгалтерів, керівників, менеджерів і т.п.), яким необхідно освоїти складні тематики і закріпити свої вміння.

  
За нас говорять наші результати — понад 1500 випускників вже пройшли курси 1С саме уСОФТКОМі! Приєднуйтесь!


Чому варто вибрати курси 1С саме уСОФТКОМі:

 • Зручне територіальне розташування
  До нас легко добиратися, оскільки наш навчальний центр знаходиться біля метро.

 • Свідоцтво про закінчення
  Після завершення курсу кожен слухач отримує офіційне свідоцтво 1С про проходження курсу.

 • Професіоналізм
  Про рівень професіоналізму наших викладачів свідчать безліч іменних сертифікатів, що дають право на викладання. Більш того, наші фахівці є практикуючими бухгалтерами, а багаторічний досвід використання і впровадження програм 1С дозволяє їм розбиратися в особливостях різних конфігурацій 1С.
  Також ми пропонуємо індивідуальне навчання і корпоративне навчання! Наші викладачі можуть провести курс навчання в зручному для Вас місці (нашому ЦСН або у Вашому офісі) і в зручний для Вас час.

 • Індивідуальний підхід
  Максимальна кількість слухачів курсу в групі не перевищує 10 осіб. Таким чином, викладач може приділити увагу кожному слухачеві і відповісти на всі питання, що цікавлять.
  Гнучкий графік на курси 1С у ЦСН СОФТКОМ дозволяє слухачам вибрати найбільш зручний час навчання (курси проходять як в денний, так і вечірній час).

 • Гарантія
  Ми повністю повернемо Вам гроші за навчання, якщо після першого заняття Ви, з об'єктивних причин, вирішите відмовитися від подальшого прослуховування курсу.

 • Вигідна ціна
  У СОФТКОМі Ви можете не просто пройти навчання, але і зробити це більш вигідно з фінансової точки зору! У цьому Вам допоможуть наші знижки.


Знижки та спеціальні пропозиції
 • 5% знижка — для 2-го і наступного слухача від Вашої компанії.
 • 5% знижка — якщо Ви є нашим абонентом за системами ЛІГА: ЗАКОН або IT.
 • 10% знижка — якщо Ви зареєструйтеся на будь-який курс через форму на сайті.
 • 10% знижка — якщо Ви оплатите будь-який курс за тиждень до початку. •   


  Подивитися сертифікати викладачів:
  Подивитися сертифікати викладачів:
  Почитати відгуки:
  Почитати відгуки
  Подивитися навчальний клас:
  Подивитися навчальний клас
  Ми знаходимося поруч з метро: