(1)
Як завантажити код регіону? Помилка при вивантаженні регламентованої звітності в формат XML, незаповнені показники «C_REG», «C_RAJ», «C_STI_ORIG».

Як завантажити код регіону? Помилка при вивантаженні регламентованої звітності в формат XML, незаповнені показники «C_REG», «C_RAJ», «C_STI_ORIG».

Якщо при вивантаженні регламентованої звітності та/або податкових накладних у форматі XML виникають помилки «C_REG», «C_RAJ», «C_STI_ORIG», то у Вас не заповнені або не коректно заповнені показники кодів регіону.
Є можливість заповнити коди регіонів вручну в поточному звіті (без збереження) або завантажити автоматично дані із зовнішнього файлу STR_STI.XML (зберігається для всіх майбутніх звітів).
Знайти файл можливо в папці дистрибутивів та оновлень конфігурацій. Якщо Ви не знаєте де знаходяться ці папки, виконайте наступні кроки:

  1. Скачайте та відкрийте архів файлу оновлень. Зайдіть в папку і запустіть setup.exe (мал.1):

Мал. 1. Пошук файлу setup.exe

Буде відкрито вікно встановлення оновлення (мал.2). Натисніть «Далі» – програма автоматично вказує де буде проходити розпакування оновлення. Якщо оновлення вже раніше було встановлено, то вікно на цьому етапі можна закрити, так як воно було запущено в інформаційних цілях.

Мал. 2 Вікно встановлення оновлення

  1. Для завантаження файлу STR_STI.XML необхідно відкрити довідник «Податкові інспекції» (меню Довідники – Податкові інспекції) і натиснути в командній панелі довідника кнопку «Завантажити».

Примітка: в конфігурації «Зарплата та Управління Персоналом для України, редакція 2.1» кнопка «Завантажити» знаходиться у нижньому лівому кутку.
Далі в полі «Ім’я файлу» необхідно вказати шлях к файлу STR_STI.XML:

Завдяки кнопці «Завантажити дані» довідник заповниться актуальними податковими інспекціями, які відсортовані за папкам з назвами областей.
Тепер Ви можете обрати в картці організації податкову інспекцію з оновленого довідника «Податкові інспекції» і повторно сформувати звітність.