(0)
Загальне законодавство

Загальне законодавство

Загальне законодавство

ЗАГАЛЬНЕ ЗАКОНОДАВСТВО

Загальне законодавство – нормативні документи усіх гілок законодавчої та виконавчої влади України в повному обсязі, кодекси України.

Загальне законодавство – це нормативно-правові документи, необхідні усім користувачам як першоджерело для ведення будь-якого виду діяльності.

Загальне законодавство містить:

  • усі основні правові акти України – кодекси, закони, укази, постанови і розпорядження вищих органів влади – Верховної Ради, Президента, Кабінету Міністрів; РІШЕННЯ КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ і т. п.;
  • накази, інструкції, роз'яснення, листи та інші документи всіх міністерств і відомств, у тому числі: Державної податкової адміністрації, Національного банку, Міністерства фінансів, Державної митної служби і т. п.;
  • окремі документи СРСР і УРСР, що представляють інтерес і сьогодні.

Загальне законодавство

Усі тексти документів вищих органів влади, міністерств і відомств, зареєстрованих Мін'юстом, перевірені на відповідність оригіналам при включенні до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів.

Усі документи знаходяться в актуальному стані – наші фахівці відстежують і своєчасно вносять всі зміни, причому не тільки дня сьогоднішнього, а й ті, що будуть діяти у перспективі.

Загальне законодавство

Усі документи пронизують мільйони гіперпосилань, відображаючи як явні (прямі) посилання, так і неявні (смислові) зв'язки між документами.

Прямі гіперпосилання дозволяють миттєво перейти в інший документ, назва або реквізити якого прямо вказані в тексті.

Смислові гіперпосилання пов'язують між собою документи, реквізити яких у тексті явно не вказані, і самостійно знайти документ, про який йде мова, досить проблематично.

Також у розпорядженні користувачів потужний інструмент «зворотні зв'язки» – можливість біля фрагментів тексту документа побачити перелік нормативних документів, аналітики, судової практики, довідкової інформації, які посилаються на цей фрагмент.

Такий комплекс посилань істотно спрощує і прискорює правовий аналіз документа, дозволяє нашим користувачам заощадити свій час і сконцентруватися на інших важливих завданнях.

Ресурс щодня оновлюється – кожен день надходить більше 200 нових і змінених нормативних документів.