(0)
Типові договори та шаблони

Типові договори та шаблони

Типові договори і шаблони

Типові договори і шаблони

Типові договори і шаблони – систематизовані посилання на нормативні документи, якими затверджені різні типові документи і шаблони (статути, договори, акти та ін.), а також їх зразки і шаблони, представлені в зручному для заповнення форматі Word.

У ресурс також включені посадові та робочі інструкції для найбільш затребуваних фахівців існуючого ринку праці.

У цьому ресурсі зібрані найбільш розповсюджені шаблони договорів та інших типових документів (заяви, акти, позовні заяви, журнали і т.п.) з усіх галузей цивільно-правових відносин.

Ця інформація буде корисна усім користувачам систем ЛІГА: ЗАКОН, тому що в практичній діяльності доводиться постійно стикатися з укладанням договорів, оформленням актів, поданням документів у різні офіційні органи і т.п.

Шаблони договорів уже готові до заповнення (WORD-формат). Типові документи, які затверджені нормативними документами (типові положення, статути, заяви, повідомлення тощо), представлені у вигляді посилання на місце в нормативному документі.

Також у цьому ресурсі представлені посадові та робочі інструкції для найбільш затребуваних і масових спеціальностей.

Для пошуку необхідного документа зручно користуватися рубрикатором.

Типові договори і шаблони

Типові договори і шаблони оновлюються відповідно до змін законодавства, а також регулярно поповнюються новими документами.