(0)
Влада України

Влада України

Влада України

ВЛАДА УКРАЇНИ

Влада України – пошуковий ресурс, що дозволяє швидко і легко знаходити реквізити та контактні дані органів влади України, які Вас цікавлять, а також знайомитися з їх структурою та історією розвитку.

Відомості про реквізити усіх вищих, центральних і регіональних органів влади – у тому числі адресу, телефони і прізвища керівників вищої та середньої ланки, а також дані про історію створення органів влади.

Ресурс корисний представникам як органів влади, так і бізнес-структур будь-якої величини, тому що вирішення багатьох організаційних і ділових питань неможливе без списку контактів представників різних державних структур, фондів і т. п.

Для кожного органу влади можна простежити історію його створення та розвитку.

Влада України

Клікаючи на назву органу влади, можна перейти на документ, який стверджує Положення про нього. При кліці на дату створення відкриється документ, згідно з яким орган був створений.

Чинний орган позначений у схемі білим кольором. Органи, які були ліквідовані, позначаються хрестиком, при натисканні на який відкриється документ про ліквідацію.

Оновлення відомостей про перших керівників і реорганізаціях органів влади проводиться відповідно до надходження інформації, усіх інших відомостей – щоквартально.