(0)
Юридичні консультації

Юридичні консультації

Юридичні консультації

ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇНовий ресурс Юридичні консультації у системах ЛІГА: Закон – це добірка аналітичних матеріалів представників юридичної науки і бізнесу з основних галузей права, алгоритми покрокових дій, відповіді на питання, а також найважливіші та найцікавіші публікації видання «ЮРИСТ & ЗАКОН».

В умовах розвитку правового нігілізму рішення часом навіть найпростішого питання може виявитися складним завданням, і швидкість отримання професійної відповіді на питання буде безпосередньо впливати на результат. У даному випадку сотні відповідей на запит у пошуковій системі, десятки нехай навіть перевірених сайтів – це додаткова витрата часу.


Кожна хвилина робочого часу хорошого фахівця коштує дорого, і для того щоб спростити пошук потрібної інформації, ми зібрали у системах ЛІГА: ЗАКОН корисну консультаційну інформацію з усіх основних галузей права.

Юридичні консультаціїу системах ЛІГА:ЗАКОН – це:
  • аналітичні статті, написані представниками юридичної науки і бізнесу;
  • алгоритми покрокових дій у найбільш поширених ситуаціях;
  • найцікавіші публікації з фахового видання «ЮРИСТ & ЗАКОН», відсортовані за тематиками;
  • добірки відповідей на конкретні питання з практики.

Юридичні консультації регулярно оновлюються – щомісяця в ресурсі з'являється понад 100 нових документів, серед яких і аналітичні матеріали, і алгоритми дій, й інформаційні добірки формату «питання-відповідь». Зараз у ресурсі вже знаходиться близько 4-х тисяч консультаційних матеріалів.


Ресурс «Юридичні консультації» буде корисний співробітникам юридичних компаній, корпоративних і приватно практикуючих юристів, а також тим, хто хоче ознайомитися з юридичними консультаціями на загальноправові теми.