(40)
Аренда BAS в облаке

Аренда BAS в облаке

BAS в облаке

Работайте со своей BAS удаленно и будьте уверены в сохранности данных.

Перенос BAS на удаленный сервер в Европе – это защита, которой можно доверять.
При этом Вы будете иметь доступ к программе 24/7 (при наличии Интернета) и сможете легко организовать удаленную работу.


Безопасно Безопасно

Облако – наиболее защищенный способ хранения данных на сегодняшний день.

Надежно Надежно

Гарантированная бесперебойная работа c Вашими данными. Постоянное резервное копирование.

Удобно Удобно

Ваши данные доступны из любой точки мира при наличии интернета. Возможность работы на различных устройствах.


Наши преимущества


Более 15 лет опыта в сфере IT

Более 15 лет опыта в сфере IT

Индивидуальный подход к каждому клиенту

Индивидуальный подход к каждому клиенту

Сертифицированные сервис-инженеры с опытом более 5 лет

Сертифицированные сервис-инженеры с опытом более 5 лет

Гарантия качества предоставляемых услуг

Гарантия качества предоставляемых услуг

Оперативность в решении любых IT-вопросов

Оперативность в решении любых IT-вопросов


Процесс создания резервного сервера в облаке


1

Вы сообщаете количество пользователей, объем сервера и другие важные условия.


2

Мы подбираем сервер под Ваши потребности и бюджет.


3

Мы организуем перенос данных и обеспечим непрерывную работу Вашей BAS.

BAS в хмарі - перенесення BAS в хмару і оренда від СОФТКОМ

Перенесення BAS в хмару (віддалене сховище інформації) сьогодні - це актуальна необхідність, а не новація. Саме це рішення дозволяє не тільки захистити вашу систему від неполадок техніки на підприємстві та випадкової втрати даних, але та запобігти витоку, або зміну важливої інформації. Ще одна важлива перевага cloud технології - це те, що вся ваша інформація та бухгалтерія, фізично не знаходиться на території офісу, а доступ до неї мають лише довірені особи. Фактично - це найнадійніший захист від несанкціонованих або раптових перевірок.

Що таке хмара (cloud technology)?

Хмарні технології (на англ. Cloud technology) - це, кажучи простою мовою, можливість зберігати та обробляти інформацію віддалено, на сервері, який може бути розташований в будь-якій точці планети. Своєрідна оренда комп'ютерних потужностей, доступ до яких ви маєте віддалено. Будь то BAS, або будь-яка інша база даних, платформа або додаток, ви зможете розмістити її на віддаленому сервері та отримати до неї доступ з будь-якого куточка планети. Для всіх серйозних хмарних систем передбачена складна та зашифрована ідентифікація користувача, яка гарантує безпеку ваших даних. Крім того, сторонні особи не тільки не зможуть отримати доступ, вони не знатимуть, де саме зберігається вся інформація.

Можливість використовувати віддалені комп'ютери та значні обчислювальні потужності для бізнесу - обговорювалася ще в кінці минулого століття. Відомий магазин amazon.com фактично став технологічною компанією завдяки хмарної технології (період з 2002 до 2006 року). До цього часу багато фахівців, міжнародні компанії вже активно говорили про перспективність даної технології та обговорювали можливості широкого впровадження (в їх числі був глава Goolge - Ерік Шмідт). Проте, тільки в 2011 році, об'єднавши всі підходи та варіації хмарних технологій, Інститут стандартів та технологій США сформулював визначення хмарних технологій або хмарних обчислень.

Показати весь текст

Хмарні технології сьогодні

На сучасному ринку, сьогодні, існує чимало компаній пропонують скористатися своїми обчислювальними потужностями клієнтам по всьому світу. Goggle, Microsoft, HP, Citrix, OpenStack - це лише мала частина найвідоміших брендів та їх cloud систем.

Для клієнтів хмарних технологій передбачені різні пропозиції: від загальнодоступних сховищ інформації та потужностей, які можуть використовувати всі, до т.зв. private clouds («приватні хмари»), які надають доступ тільки для представників конкретної організації. Зазвичай це працює так: компанія набуває комп'ютерні ресурси, а потім, за допомогою технології віртуалізації об'єднує все це в одну «хмару», грамотно розподіляючи навантаження на кожен з серверів, в залежності від інтенсивності роботи. Більшість великих компаній пропонують для користувачів свій власний центр безпеки в хмарі, який забезпечує безперервний та постійний моніторинг, інформує клієнта про можливі ризики та загрози, допомагає запобігти всі небажані події.

Стандарти та конфіденційність хмарних технологій

Як і для інших технологій, для cloud технологій існують свої стандарти та сертифікати: ISO 27001, FedRAMP, HIPAA, SOC 1 та 2 та ін. Окремо необхідно зазначити конфіденційність при використанні та розгортання своєї бази даних на віддалених серверах. Крім угоди з компанією постачальником, сьогодні існує та діє міжнародний кодекс про конфіденційність хмарного середовища (а саме ISO / IEC 27018).

СОФТКОМ: cloud хмара для BAS

СОФТКОМ - лідер серед компаній, що надають комплексні IT рішення та послуги для бізнесу в Україні. Завдяки високопрофесійному штату співробітників та відкритої позиції, СОФТКОМ може надати вітчизняному бізнесу доступну можливість використовувати найпрогресивніші технології. Компанія є офіційним партнером BAS, має широкий досвід по використанню хмарних технологій, володіє всіма необхідними сертифікатами (від компаній партнерів до ISO). Міграція, перенесення всієї системи BAS в хмара, настройка доступу до сервісу, курси для персоналу - все це піддається реалізації, просто та доступно з СОФТКОМ.

Сховати текст