(0)
Допідписання документів

Допідписання документів

В ПЗ M.E.Doc є можливість відправляти первинні документи за посиланням на допідписання. Дана функція створена для реалізації внутрішнього документообігу на той випадок, якщо співробітник відсутній в офісі. 

Функція доступна для документів, обмін якими здійснюється через платформу «ПТАХ». 

Як це відбувається? 

03062020_1.png


Співробітник або Бухгалтер підприємства Контрагента 1 підписує документ своїм підписом, та відправляє документ на сервер ПТАХ. На сервері формується посилання на документ та відправляється на e-mail Директора підприємства. Директор допідписує документ своїм підписом, статус документу на сервері змінюється із "На підпис директору " на "На підпис печаткою". В свою чергу Бухгалтер отримує повідомлення, після цього в програмі статус також змінюється. Бухгалтер допідписує документ Печаткою та відправляє Контрагенту 2. Знову ж таки документ з підписами відправляється на сервер ПТАХ. Контрагент 2 отримує повідомлення, йому надходить даний документ підписаний всіма підписами.

Відправка відбувається через вкладку "Наступні дії", "Відправити документ на допідписання" 
 03062020_2.png

Інформацію можна внести в поля вручну або вибрати контакт з довідника співробітників, який був заповнений раніше, або доданий в ході відправки посилання. 

03062020_3.png

За отриманим посиланням співробітник виконує підписання документа ЕП. Підписання здійснюється комплектом підписів, що налаштований у програмі для відповідного типу документів. 

03062020_4.png

Після підписання одним підписом, документ може запитати і інший, якщо він налаштований в комплекті підписів, "Продовжити підписання документу". При натисканні кнопки "Відміна" документ буде підписано тільки одним підписом і статус документа в ПО M.E.Doc при отриманні пошти зміниться із "На підпис директору " на "На підпис печаткою". Якщо обрати кнопку ОК продовжиться підписання документа. 
 

03062020_5.pngПісля отримання пошти, ми отримаємо повідомлення про те що документ підписано і статус зміниться на "Готовий до відправки".
             Після цього відправляємо документ підписом “Печатка шифрування” 

Отримані документи також можна відправити на допідписання. В даному випадку при переході за посиланням потрібно буде ввести повний комплект підписів налаштований в шаблоні документу або в комплекті підписів бланк. 

ВАЖЛИВО! 

• Відправка посилання можлива лише при наявності прямого з’єднання. 
• Відправка посилання можлива лише на первинні документи. Для ПН, РК, АН такої можливості немає.
• При відправці посилання в автоматичному режимі, посилання на документ буде відображатися у вкладці «Відправлено контрагенту».  

Більш детальна інформація по тел.: (044) 581-59-06
                                                                               (044) 581-59-07