(0)
ІТС Ретро для УТП та УВП

ІТС Ретро для УТП та УВП

Шановні клієнти! 

Рішення для автоматизації бізнесу постійно розвиваються.  Протягом 2019-2020 рр. розробником Спілкою Автоматизаторів Бізнесу (САБ) були випущені інноваційні прикладні рішення Business Automation Software (BAS), що розроблені з використанням новітніх технологій та передових підходів автоматизації обліку. У зв’язку з цим,  програмні продукти «Управління торговим підприємством» (УТП) та «Управління виробничим підприємством» (УВП)  почали належати до програм попереднього покоління.

Враховуючи, що для користувачів УТП та УВП перехід на нові програми може бути досить складним процесом через масштаби вже реалізованих проектів, розробником було прийняте рішення продовжити їх підтримку. Така підтримка систем попереднього покоління вимагає додаткових витрат, тому САБ змінює умови обслуговування.

Головне – підтримка облікових систем УТП та УВП буде здійснюватися й надалі.

З 01.07.2021 року відповідно до офіційної інформації САБ (https://unionba.com.ua/news/723) для подальшого обслуговування систем необхідно додатково оформити ІТС Ретро.

Регламентована вартість ІТС Ретро наведена у таблиці:

Програма Вид договору
Роздрібна ціна, грн. без ПДВ
Управління торговим підприємством
"ІТС Ретро"
на 12 міс.
16 740

Управління виробничим підприємством

21 600

До 30.06.2021 року (включно) доступ до всіх сервісів для користувачів програм УТП і УВП надається за умовами діючого договору супроводу.


З 01.07.2021 року
обслуговування систем УТП та УВП буде надаватися тільки за наявності ІТС Ретро.

Задля безперервного подальшого супроводу слід його зареєструвати до 30.06.2021 року.

-- -- -- -- -- -- -- -- --

Альтернативними рішеннями програмних продуктів УТП та УВП є: