(6)
Відгуки наших клієнтів

Відгуки наших клієнтів

TechMagic

Фінансовий директор ТОВ "ТЕХМЕДЖИК"

Працюємо з СОФТКОМ уже майже 3 роки. Користуємось сервісом віддаленого серверу. Загалом все працює добре і коли виникають будь-які труднощі спеціалісти компанії завжди готові допомогти. Саяпіна УлянаSafe Tech

Керуючий партнер «Safe Tech»

Користуємося послугами СОФТКОМ з лютого 2022 року. Відновили зниклі бази, швидко перенесли їх на сервер, зробили всі необхідні налаштування. Підтримка чудова. Завжди на зв’язку. Сервіс на 5+. Дякую вам дуже. ЄвгенійКиївЖитло

Керуючий мережі хостелів "КиївЖитло"

Співпрацюємо з компанією Туча з 2014 року. На даний момент працюємо на Tucha SSD Різниця в швидкості досить відчутна. Допомогу у впровадженні та подальшому обслуговуванні здійснила компанія СОФТКОМ, за що ми їм вдячні. Працювати із професіоналами свого діла дуже приємно для нас. Дякую СОФТКОМу за якісну роботу та обслуговування віртуального сервера від компанії Туча. Успіхів та вдячних клієнтів!
Павло РеваБелла Донна

Керівник напрямку BBcos
ТОВ "Белла Донна"

Бухгалтерия в облаке облегчает работу. Есть возможность поработать дома. Спасибо ребятам за рекомендации и помощь в установке. Те, кто ещё не попробовал на себе все прелести BAS в облаке, пробуйте - не пожалеете!
Сергей ШевченкоУкргазкомплект

Директор промислово-технологічної компанії
Укргазкомплект

Этим сервисом очень довольны! Пользуемся c 2014 года. Хотелось бы отметить, что учетную программу в облаке мы запустили достаточно быстро и по сей день ни один из пользователей не испытывает каких-либо сложностей работая с базой. Огромное спасибо за услугу! Рекомендуем!
Илья ФедоровФЛАЙ ТЕХНОЛОДЖИ

Головний бухгалтер
ТОВ "ФЛАЙ ТЕХНОЛОДЖИ"

Впровадження віртуального серверу було виконано якісно, а головне у поставлені терміни. Дякую СОФТКОМу за співпрацю. Рекомендую!
Сергій Баранік