(19)
Про компанію СОФТКОМ

Про компанію СОФТКОМ

Місія нашої компанії:

Ми існуємо, щоб бути корисними!


 • Ми працюємо на українському ринку - 25 років
 • Нам довіряють - понад 30 645 постійних клієнтів
 • Компанія №1 серед понад 450 партнерів з продажу та супроводу програмних продуктів лінійки BAS
 • У рейтингу партнерів «ЛІГА:ЗАКОН» у Києві та області СОФТКОМ займає - 1 місце
 • №1 у рейтингу партнерів «M.E.Doc» у Києві та області
 • У нашому Центрі Сертифікованого Навчання BAS, навчилися і отримали дипломи понад 2220 клієнтів

Більше досягнень

В далекому 1999 році разом почали працювати декілька людей-інтелектуалів, які прагнули реалізовуватися й приносити користь. Вони були сміливі й завзяті. Тоді ще не було СОФТКОМ, не було різних напрямків діяльності, десятки тисяч клієнтів й більше сотні працівників. Це були однодумці об’єднані ідеєю покращувати життя бізнесу передовими ІТ розробками. Ці люди залишилися до сьогодні й за цей час змогли збудувати команду, яка щоденно робить все для досягнення спільної мети.

Йшли роки. І в 2005 р. народилася назва Компанії, яку тепер знає Україна. Довго точилися розмови стосовно назви. Але рішення прийшло несподівано. СОФТКОМ – компанія, яка займається програмним забезпеченням (SOFT – програмне забезпечення анг.). Крім того, СОФТКОМ - приємна компанія ( SOFT – м'який анг.). Найкраще програмне забезпечення для бізнесу та відкритість й готовність разом з усіма, хто хоче пліч-о-пліч працювати й досягати цілей – те, що лягло в основу нашої назви.

В слід за тим в 2008 році були сформульовані місія та принципи СОФТКОМ. Не можна сказати, що в нас не було до цього часу основних засад роботи, але словесний вираз вони все ж здобули саме напочатку 2008 року.

колектив СОФТКОМ


Принципи нашої компанії:

 • Чесність
 • Повага та розуміння
 • Максимальна якість
 • Результативність
 • Постійний розвиток та рух вперед.

Ми пишаємося, що саме така місія й принципи об’єднують нас!Насьогодні СОФТКОМ являє собою групу компаній, основними напрямками роботи яких є: автоматизація обліку програмними рішеннями BAS, спрощення та покращення здачі звітності за рахунок програм M.E.Doc та СОТА, ЕДО FlyDoc, інформаційно-правовий захист бізнесу продуктами ЛІГА:ЗАКОН, надання різноманітних ІТ послуг.

Ми є виключно українською компанією.

В процесі нашої роботи була надана допомога понад 30 000 клієнтам. Це абсолютно різні організації як за масштабами, так й за формою власності й розташуванням.
Ми вдячні кожному клієнту за довіру!


Наш досвід та кваліфікація працівників дозволяють нам бути на лідируючих позиціях в порівнянні з конкурентами. 

 • На цей час СОФТКОМ - компанія №1 серед понад 450 партнерів з продажу та супроводу програмних продуктів лінійки BAS. Ми є Сертифікованим центром навчання, Авторизованим центром сертифікації, Центром супроводу BAS. В 2017 році ми здобули сертифікат на відповідність міжнародним стандартам якості ISO 9001:2015.
 • Ми є офіційним партнером Microsoft, Eset, хмарних сервісів Tucha, Ucloud, Gigacloud.
 • Багато років підряд СОФТКОМ посідає 1 місце серед усіх партнерів ЛІГА:ЗАКОН. 
 • В 2017 року ми визнані кращим партнером за напрямком M.E.Doc.


Це стало можливим завдяки нашій команді, яка налічує понад 200 чоловік. Працівники всіх напрямків є сертифіковані спеціалісти.

За часи існування компанії знайшли один одного багато сердець. Як результат, народилося багато діток. Зараз думаємо над створенням садочка СОФТКОМ. Це жарт. Поки ми створили дитячу кімнату в офісі. Кожен наш колега може прийти на роботу зі своєю малечею і всі будуть задоволені.

Ми любимо працювати разом й вміємо весело й драйвово відпочивати.
Для нас люди – найбільша цінність. Ми поважаємо й цінуємо кожного!

Така команда СОФТКОМ, така компанія СОФТКОМ! Й сподіваємося, якщо Ви читаєте ці рядки, Ви самостійно зможете переконатися, що ми саме ті, хто Вам потрібен для Вашого бізнесу або Вашого розвитку!
Дякуємо Вам, що зацікавилися нашою історією й життям!

Ми існуємо, щоб бути корисними!