(5)
Аудит IT-інфраструктури

Аудит IT-інфраструктури

ІТ-Аудит (IT-audit) - вивчення IT-інфраструктури для отримання експертної оцінки про реальний стан справ на вашому підприємстві. Він дозволяє дізнатися можливості і недоліки існуючої на підприємстві інформаційної інфраструктури.

Його цілі:

 • оцінити раціональність витрат на IT (обслуговування і модернізацію обладнання, програмне забезпечення тощо)
 • проаналізувати відповідність IT-процесів актуальним завданням компанії
 • оцінити рівень безпеки даних компанії
 • виявити слабкі місця і дати рекомендації щодо підвищення ефективності роботи IT-інфраструктури
 • знайти способи скорочення витрат на утримання і обслуговування IT-системи
Аудит IT-інфраструктури

IT-аудит слід обов'язково провести, якщо:

 • спостерігаються труднощі в роботі IT-інфраструктури (виникають збої техніки, гальмує 1С:Підприємство або інші програми)
 • в компанії відбуваються глобальні зміни (з'являються нові підрозділи, відкриваються нові філії, віддалені робочі місця, тощо)


В результаті аудиту складається звіт із зазначенням всіх виявлених помилок і недоліків в роботі IT-системи, а також рекомендаціями щодо її удосконалення!Наші перевагиПонад 15 років досвіду у сфері IT


Індивідуальний підхід до кожного клієнта


Сертифіковані сервіс-інженери з досвідом понад 5 років


Гарантія якості наших послуг


Оперативність у вирішенні будь-яких IT-питань


IT-аудит - повний аудит ІТ інфраструктури в Києві від СОФТКОМ

Що б оцінити ефективність існуючої IT-інфраструктури, розглянути можливості оптимізації, модернізації, попередити програмні і технічні збої - сьогодні широко застосовується IT-аудит. Комплексна перевірка і оцінка IT системи компанії, також дає вичерпну інформацію про ризики і слабкі місця, є обов'язковою для подальшої модернізації.

Що таке IT-аудит?

IT-аудит (або аудит IT-інфраструктури) - це комплексна перевірка всіх складових інформаційної системи компанії. В рамках аудиту проводиться інвентаризація, оцінка стану і продуктивності обладнання, програмного забезпечення, перевірка системи на наявність вразливостей. Простими словами - це опис реального стану справ у вашій IT системі.

Результатом такої перевірки є технічний документ, в якому систематизована та описана інформаційна система компанії в цілому, та її окремі технічні, апаратні та програмні елементи. Окремою, важливою частиною є рекомендації кваліфікованого фахівця з підвищення продуктивності та попередження можливих ризиків.

Коли необхідний IT-аудит?

Багато компаній часто стикаються з тим, що у керівника на руках немає чіткого опису всієї інформаційної системи підприємства. Це може здаватися незначним недоглядом, проте, коли постане питання про вихід із ладу програмного забезпечення або обладнання, можливу модернізацію, то буде потрібен експертний висновок, для планування подальших кроків.

Фактично, будь-яка модернізація, внесення змін в роботу системи може здійснюватися тільки при наявності повного розуміння про існуючого стану серверного та мережевого обладнання. Проведення аудиту - свого роду відправна точка, яка дозволяє об'єктивно оцінити поточну IT інфраструктуру.

Показать весь текст

Крім того, результатами IT-аудиту можуть зацікавитися потенційні інвестори. Інформаційні ресурси, в сучасному світі, давно вважаються активом компанії, і є важливим об'єктом оцінки. Крім того, потенційні та фактичні уразливості, відсутність надійних каналів обміну службовою та конфіденційною інформацією, загальний експертний висновок про ефективність використання ресурсів може серйозно вплинути на рішення.

СОФТКОМ: комплексний IT-аудит підприємства

СОФТКОМ пропонує можливість провести комплексний аудит підприємства та надання вичерпного звіту про вашу IT-систему. В середньому це займає від двох тижнів, до двох місяців, в залежності від розміру, складності та стану IT складової компанії. В рамках аудиту ми оцінюємо:

 • актуальність та ефективність використовуваних рішень
 • відмовостійкість та надійність IT інфраструктури
 • інформаційну безпеку
 • відповідності поточним бізнес процесам та потребам
 • готовність системи витримати зростання бізнес потреб
 • поточні, а також можливі при модернізації, ризики та уразливості

У фінальному звіті ми також допомагаємо спрогнозувати вплив інфраструктури на внутрішні бізнес процеси компанії, розкрити додаткові можливості для економії в IT сфері, пропонуємо актуальні та перспективні можливості для оптимізації та модернізації.

Сховати текст