(0)
BAS АГРО. Комплексне управління підприємством

BAS АГРО. Комплексне управління підприємством

BAS АГРО. Комплексне управління підприємством

150 000
BAS АГРО. Комплексне управління підприємством – галузеве рішення для автоматизації сільськогосподарських підприємств, що окрім повноцінного обліку діяльності включає облік рослинництва, тваринництва та елеватора.
YES
Придбати Поставити питання

Опис


Програма «BAS АГРО. Комплексне управління підприємством» створена для середніх та великих аграрних підприємств та враховує специфіку їх діяльності. 

Функціонально вона складається з:

Модульна структура рішення дозволяє придбати як повний функціонал (з BAS КУП), так і окремі модулі (якщо BAS КУП у клієнта вже є):

 • модуль Рослинництво – 39 000 грн
 • модуль Тваринництво – 39 000 грн
 • модуль Елеватор – 39 000 грн

Серед галузевих можливостей програми BAS АГРО. Комплексне управління підприємством:

 • Рослинництво

Складається з підсистем «Техніко-економічне планування», «Структура посівних площ», «Оренда землі». Це дозволяє планувати собівартість майбутнього врожаю, описувати структуру полів, відображати факт виконання робіт на полях (посів, збір врожаю, загибель), повноцінно вести облік орендованих земель.

В модулі реалізована можливість формування звітності сільськогосподарських підприємств, така як «Декларація платника єдиного податку 4 групи». Крім цього суми податку на доходи фізичних осіб та військового збору утримані з пайовиків будуть відображені в Об’єднаній звітності.

 • Тваринництво

Складається з підсистеми «Тваринництво ВРХ», яка дозволяє вести облік та рух тварин, кормів та молока. Також в модулі реалізована можливість контролювати різноманітні показники, зокрема, норми годування, жирність молока, вміст білка в молоці, тощо.

 • Елеватор

Дозволяє автоматизувати всі операції, що стосуються руху зерна (приймання, підробіток, зберігання, відвантаження, реалізація). Завдяки стандартним звітам та системі контролів можна розрахувати вартість послуг елеватора з навантаження і розвантаження зерна, доведення до базисних кондицій, зберігання, зважування, визначення якості.

 • Управління автотранспортом

Підсистема, що включена до кожного з 3-х перелічених вище модулів. Вона дозволяє вести облік транспорту та його обслуговування, шляхових листів, планувати зайнятість техніки та формувати наряди на роботу. 

Придбати Поставити питання

Комплект поставки
Програмне рішення BAS надається в електронному вигляді. До складу поставки входять:  

 • дистрибутиви; 
 • набір пін-кодів для активації та реєстрації програми; 
 • документація; 
 • реєстраційна анкета і угода користувача. 

Особливості ліцензування
Стандартна поставка програми розрахована на одночасну роботу в програмі 1 користувача. Для розширення кількості одночасних користувачів, потрібно придбати додаткові клієнтські ліцензії. Якщо кількість користувачів більше 10, або наявна велика база, рекомендуємо клієнт-серверний формат роботи.


Додаткові ліцензії


BAS АГРО. Комплексне управління підприємством. Клієнтська ліцензія на 1 робоче місце 4200 грн
BAS АГРО. Комплексне управління підприємством. Клієнтська ліцензія на 5 робочих місць 14400 грн
BAS АГРО. Комплексне управління підприємством. Клієнтська ліцензія на 10 робочих місць 27000 грн
BAS АГРО. Комплексне управління підприємством. Клієнтська ліцензія на 20 робочих місць 48000 грн
BAS АГРО. Комплексне управління підприємством. Клієнтська ліцензія на 50 робочих місць 120000 грн

Придбати Поставити питання