(4)
IT-послуги

IT-послугиIT-аутсорсинг в Києві: послуги з ІТ аутсорсингу в Україні – СОФТКОМ

Технічна підтримка, налаштування і супровід програмного забезпечення, платформи 1С:Підприємство, екстрена комп'ютерна допомога без IT-фахівця компанії - все це надає IT- аутсорсинг. Ви можете не хвилюватися про роботу свого комп'ютера, мережі і сервера підприємства, навіть не маючи в штаті жодного програміста або системного адміністратора.

IT- аутсорсинг (або аутстаффінг) - це відмінна можливість забезпечити стабільну роботу всієї інформаційної системи компанії, навіть якщо у вашому штаті співробітників немає необхідних фахівців. Іншими словами, ви надаєте турботу про своє програмне забезпечення, комп'ютерах, серверах і мережі - позаштатним фахівцям. Найбільшою популярністю аутсорсинг користується в компаніях, які не спеціалізуються в IT сфері, але прагнуть попередити збої та вразливості системи.

Сервіс СОФТКОМ - один із лідерів у вітчизняній IT сфері, надає комплексні послуги обслуговування, налаштування та супроводу всієї інформаційної системи підприємства. За більш ніж 15 років ми акумулювали значний досвід, чітко розуміємо потреби вітчизняного бізнесу, маємо всі засоби для оперативного вирішення будь-яких проблем: висококваліфіковану команду професіоналів, сучасне обладнання, індивідуальний підхід до кожного клієнта.

СОФТКОМ: Абонентська та погодинна технічна підтримка

Наші фахівці, із задоволенням допоможуть ліквідувати всі апаратні та програмні збої, зробити необхідну профілактику, визначити потенційно вразливі місця. Якщо у вас невеликий комп'ютерний парк, а вартість утримання IT-фахівця несумірна з потребами, то аутсорсинг погодинна технічна підтримка - найкращий варіант.

Таким чином, ви зможете заощадити на утримання в штаті IT-фахівця, маючи при цьому можливість вирішити будь-які труднощі або збої.Якщо у вас є потреба в постійному обслуговуванні та технічній підтримці, ви зацікавлені в гарантованій та безперебійній роботі вашого обладнання та ПЗ, то найкращим варіантом буде - абонентське обслуговування. Показати весь текст