(3)
Аварійне відновлення працездатності ІТ-системи

Аварійне відновлення працездатності ІТ-системи

Перенесення серверу у хмару -  це захист, якому можна довіряти. З резервним сервером у хмарі Вашій роботі не завадять ні аварії, ні поломки, ні крадіжки. Якщо Ваш власний сервер перестає працювати, то в роботу моментально вступає резервний сервер з хмари. Завдяки цьому у Вас не буде простою в роботі і втрати даних.

Аварійне відновлення ІТ-системи



Безпечно БезПЕЧно

Хмара – найбільш захищений спосіб зберігання даних на сьогоднішній день.

Надійно НаДІЙно

Гарантована неперервна робота з Вашими даними. Постійне резервне копіювання.

Зручно ЗРУЧно

Ваші дані доступні з будь-якої точки світу за наявності інтернету. Можливість роботи на різних пристроях.






Наші переваги



Понад 15 років досвіду у сфері IT


Індивідуальний підхід до кожного клієнта


Сертифіковані сервіс-інженери з досвідом понад 5 років


Гарантія якості наших послуг


Оперативність у вирішенні будь-яких IT-питань






Процес створення резервного сервера в хмарі


1

Ви повідомляєте кількість користувачів, об'ем сервера та інші важливі умови.


2

Ми підбираємо сервер під Ваші потреби та бюджет.


3

Ми організовуємо копіювання Вашого сервера на аналогічний у хмарі й забезпечуємо його безперебійну роботу.









Аварійне відновлення ІТ-системи - послуги IT від СОФТКОМ

Чи траплялися у вас проблеми з сервером? Чи втрачали ви важливу інформацію, в результаті технічної неполадки? Чи простоювала робота через технічні несправності? З сучасними засобами резервного копіювання та аварійного відновлення, ці проблеми - далеко в минулому.

Навіть сама надійна техніка може дати збій, в офісі компанії може бути відключення електроенергії, а роботу продовжувати необхідно. Саме для таких випадків компанія СОФТКОМ пропонує просте та надійне рішення проти технічних збоїв: аварійне відновлення системи за допомогою сервера в хмарі (cloud technology). Завдяки цій технології, як тільки відключається ваша система, до справи вступає резервний, хмарний сервер. Таким чином, ви та ваші співробітники можете продовжувати роботу, навіть якщо ваше обладнання фізично відсутнє в офісі, несправне, у всьому кварталі немає електроенергії та ін.

Аварійне відновлення та хмарні технології (cloud technology)

Хмара (cloud) або хмарний сервер - це свого роду, орендована «ділянка» (пам'яті та обчислювальних потужностей) на обладнанні іншої компанії. Сьогодні існує безліч відомих та надійних компаній, які пропонують використати свої обчислювальні потужності: Google, HP, Citrix, Microsoft та ін. Зазвичай, такі хмари мають власний центр безпеки, який завчасно попереджає про ризики та допомагає усунути всі можливі проблеми. Фактично, будь-яка компанія може підібрати собі хмару, яке буде відповідати всім вимогам (як по функціоналу, так й з політики безпеки та конфіденційності).

Використання хмарних серверів, як резервних, стало одним з найбільш зручних способів зберігати інформацію. З одного боку, ви можете підключатися до нього з будь-якої точки планети, можете налаштувати синхронізацію так, що всі зміни на вашому основному сервері - будуть дублюватися на резервний. З іншого - це дозволить відразу продовжити роботу, не чекаючи відновляться основного сервера.

Більшість хмарних серверів знаходяться в технічно добре оснащених офісах, під пильним наглядом постійної та кваліфікованої служби підтримки, резервним джерелом енергопостачання та т.д., тому проблеми з недоступністю хмарного резервного сховища інформації - малоймовірні.

Показати весь текст

Переваги аварійного відновлення за допомогою хмарної технології

  • Економність та доступність - вам не потрібно купувати додаткове обладнання, витрачати зайві кіловати та людино-години на його налаштування та підтримку. Досить просто зарезервувати собі частину вже наявного сервера. Завдяки широкому поширенню та конкуренції в цій сфері - все це досить доступно.
  • Надійність та універсальність - на хмарному сервері ви можете розмістити як окрему програму, так й платформу або інфраструктуру. За обладнанням, на якому знаходиться ваш резервний сервіс, постійно стежать кращі фахівці компанії, які просто не по кишені багатьом приватним фірмам. Ви можете працювати з хмарою віддалено, наприклад, у відрядженні, відпустці або вдома.
  • Простота у використанні - вам не буде потрібно додаткового обладнання, навчання для співробітників. Крім того, резервний сервіс може включитися відразу після збою, що ніяк не позначиться на роботі рядового співробітника.

СОФТКОМ: Аварійне відновлення Ваших даних

Компанія СФОТКОМ один з лідерів в сфері надання IT послуг для бізнесу в Україні. За більш ніж 15 років ми сформували висококваліфікований штат, маємо унікальний досвід впровадження інноваційних IT рішень у вітчизняний бізнес. Ми працюємо згідно строгим міжнародним стандартам (ISO) та завжди орієнтовані на потреби й необхідності клієнта. Всі фахівці СОФТКОМ - професіонали своєї справи, сертифіковані міжнародними фірмами партнерами, розробниками ПЗ та IT технологій.

Для створення резервного хмарного сервера ми розробили простий та зручний алгоритм:

  1. Збір даних про обсяг, передбачувану кількість користувачів, інтенсивності та ін.
  2. Підбір декількох оптимальних варіантів по співвідношенню ціна-якість.
  3. Повне копіювання та синхронізація роботи.

СОФТКОМ надає постійну підтримку своїм клієнтам: ми швидко вирішуємо всі технічні питання, забезпечуємо безперебійну роботу програмного та комп'ютерного оснащення компанії, доступні для зв'язку в будь-який час.

Сховати текст