(5)
Погодинна технічна підтримка комп'ютерної техніки

Погодинна технічна підтримка комп'ютерної техніки

Погодинна технічна підтримка створена для разового залучення кваліфікованого фахівця для вирішення питань з комп'ютерною технікою та мережею в цілому. Погодинна підтримка є доцільна тому, кому потрібна разова технічна підтримка і тому, хто поки вирішив не укладати контракт на постійній основі.


Технічна підтримка


Вартість послуг:
На виїзді Віддалено
Сервісного інженера 1200 грн/год 1000 грн/год
Системного адміністратора 2000 грн/год 1600 грн/год

Всі ціни вказані без ПДВ.

Обравши цей варіант, Ви зможете вирішити наступний спектр ІТ-задач:

  • налаштування комп'ютера, ноутбука та іншої техніки
  • налаштування Інтернету
  • антивірусний захист
  • оновлення та налаштування бухгалтерських програм
  • встановлення, перестановлення та налаштування програмного забезпечення та операційних систем
  • аудит мережі і діагностика обладнання
  • комплексні роботи по створенню та налаштуванню мережі під час переїзду з одного офісу в інший

МИ гарантуємо ЯКІСТЬ НАШИХ ПОСЛУГ!
Погодинна технічна підтримка комп'ютерної техніки - ціни на послуги від СОФТКОМ

Залучення професійної компанії для обслуговування та технічної підтримки IT-системи популярне та перспективне вирішення для вітчизняного бізнесу. Аутсорсинг та аутстаффінг дозволяє серйозно скоротити витрати на утримання IT-відділу, забезпечуючи при цьому високу якість послуг та стабільність роботи своєї техніки.

СОФТКОМ: Ефективна технічна підтримка

Навіть найнадійнішій техніці необхідно регулярне, грамотне обслуговування та підтримка. Щоб забезпечити роботу вашої IT-системи на належному рівні, попередити апаратні та програмні збої, найбільш ефективним рішенням буде - запросити кваліфікованого фахівця.

Співпраця на погодинній основі, залучення позаштатного співробітника для профілактики або усунення несправностей (аутстаффінг або аутсорсинг) - актуальний варіант для підприємств, у яких немає необхідності утримовати свій власний штат IT-фахівців. Це дозволяє швидко та якісно вирішити всі виниклі проблеми без зайвих фінансових витрат.

Компанія СОФТКОМ пропонує погодинне обслуговування комп'ютерної техніки та програмного забезпечення. За більш ніж 15 років на IT ринку України ми сформували високопрофесійний штат співробітників, які зможуть ефективно вирішити виниклі несправності за короткий термін.

Показать весь текст

СОФТКОМ: Обслуговування та налаштування обладнання будь-якої складності

Якщо у вас невеликий комп'ютерний парк, немає необхідності укладати довгостроковий договір, наші співробітники з задоволенням допоможуть вирішити всі виниклі труднощі на разової, погодинній основі.

Сервісний центр СОФТКОМ береться за вирішення проблем, неполадок та збоїв, ремонт та налаштування будь-якої складності та терміновості. Завдяки накопиченому досвіду, кваліфікованого та сертифікованого штату професіоналів, широкому знайомству з більшістю застосовуваної комп'ютерної техніки, ми гарантовано вирішимо будь-які технічні труднощі вашої компанії. Наші фахівці також можуть допомогти в налаштуванні та модернізації унікального, або спеціалізованого програмного забезпечення.

Швидкість та якість - наші найважливіші переваги, у своїй роботі ми орієнтовані на потреби клієнта. Ми вміємо працювати в авральних умовах, при гострому дефіциті часу, добре орієнтуємося в стресових ситуаціях.

Сховати текст