(0)
Курси BAS

Курси BAS

Сертифіковані курси BASЦентр сертифікованого навчання (ЦСН) СОФТКОМ запрошує всіх бажаючих освоїти усі нюанси роботи з програмними продуктами  BAS на наших спеціалізованих курсах.

Усі курси  BAS розроблені викладачами-методистами навчальних центрів, які мають великий досвід впровадження і використання програм «BAS» у різних сферах діяльності. Ми прагнемо допомогти кожному користувачеві  BAS вільно орієнтуватися в можливостях програми і використовувати їх в повному обсязі.

У переліку наших сертифікованих курсів  BAS Ви знайдете курси як для тих, хто робить свої «перші кроки» у вивченні програм, так і для знаючих фахівців (бухгалтерів, керівників, менеджерів і т.п.), яким необхідно освоїти складні тематики і закріпити свої вміння.

  
За нас говорять наші результати — понад 2220 випускників вже пройшли курси  BAS саме у СОФТКОМі! Приєднуйтесь!


Чому варто вибрати курси  BAS саме у СОФТКОМі:

 • Зручне територіальне розташування
  До нас легко добиратися, оскільки наш навчальний центр знаходиться біля метро.

 • Свідоцтво про закінчення
  Після завершення курсу кожен слухач отримує офіційне свідоцтво про проходження курсу.

 • Професіоналізм
  Про рівень професіоналізму наших викладачів свідчать безліч іменних сертифікатів, що дають право на викладання. Більш того, наші фахівці є практикуючими бухгалтерами, а багаторічний досвід використання і впровадження програм  BAS дозволяє їм розбиратися в особливостях різних конфігурацій  BAS.
  Також ми пропонуємо індивідуальне навчання і корпоративне навчання! Наші викладачі можуть провести курс навчання в зручному для Вас місці (нашому ЦСН або у Вашому офісі) і в зручний для Вас час.

 • Індивідуальний підхід
  Максимальна кількість слухачів курсу в групі не перевищує 10 осіб. Таким чином, викладач може приділити увагу кожному слухачеві і відповісти на всі питання, що цікавлять.
  Гнучкий графік на курси  BAS у ЦСН СОФТКОМ дозволяє слухачам вибрати найбільш зручний час навчання (курси проходять як в денний, так і вечірній час).

 • Гарантія
  Ми повністю повернемо Вам гроші за навчання, якщо після першого заняття Ви, з об'єктивних причин, вирішите відмовитися від подальшого прослуховування курсу.
  


Почитати відгуки:
Почитати відгуки
Подивитися навчальний клас:
Подивитися навчальний клас
Ми знаходимося поруч з метро: