(3)
Резервне копіювання та архівація даних

Резервне копіювання та архівація даних

Резервне копіювання в хмару - це захист, якому можна довіряти. З резервним копіюванням в хмару Вам та Вашим даним не завадять ні аварії, ні поломки, ні крадіжки.
Вся важлива для Вас інформація (бази даних, сервера, сервіси, додатки, комп'ютери і мобільні пристрої) буде дублюватися на віддаленому хмарному сервері. Це гарантує збереження Ваших даних.

Резервне копіювання і архівація данихБезпечно БезПЕЧно

Хмара – найбільш захищений спосіб зберігання даних на сьогоднішній день.

Надійно НаДІЙно

Гарантована неперервна робота з Вашими даними. Постійне резервне копіювання.

Зручно ЗРУЧно

Ваші дані доступні з будь-якої точки світу за наявності інтернету. Можливість роботи на різних пристроях.


Наші перевагиПонад 15 років досвіду у сфері IT


Індивідуальний підхід до кожного клієнта


Сертифіковані сервіс-інженери з досвідом понад 5 років


Гарантія якості наших послуг


Оперативність у вирішенні будь-яких IT-питань


Процес перенесення даних в хмару


1

Ви повідомляєте дані для резервного копіювання


2

Ми підбираємо сервер під Ваші потреби і бюджет.


3

Ми організовуємо перенесення даних забезпечуємо безперебійну роботу з ними.


Резервне копіювання і архівація даних - послуги збереження даних від СОФТКОМ

Проста втрата необхідних даних може обернутися справжньою проблемою для компанії. Особливо коли ці дані раптом і терміново потрібні. Компанія СОФТКОМ пропонує надійне рішення, яке допоможе вам не турбуватися про раптову втрату важливої інформації.

У будь-якої техніки є своя межа, свій термін служби та свої слабкості. Перепади напруги або повна відсутність електроенергії, невміле поводження, або навіть злий намір, крадіжка устаткування та комп'ютерів - все це може послужити причиною безповоротної втрати важливої та термінової інформації. Але, сучасні технології надають чудову можливість захистити себе від подібного.

Найзручніше рішення для резервного архівування та копіювання даних - це т.зв. хмарні технології (cloud technology). Фактично це означає, що ви зберігаєте всю необхідну інформацію на віддаленому та добре захищеному сервері, сховище інформації. Завдяки цій технології, вам не доведеться купувати додаткового обладнання, потужних жорстких дисків для зберігання інформації, носити з собою кілька (також вразливих) флешок. Всі дані зберігаються в безпечному місці та будуть доступні для вас з будь-якого куточка планети.

Показать весь текст

Backup 21 століття: резервне копіювання та хмарні технології (cloud technology)

Хмарне копіювання (cloud technology) - це можливість використати віддалені обчислювальні потужності та сховища інформації, свого роду оренда певного обсягу на жорстких дисках, з доступом через інтернет. Багато відомих компаній, такі як HP, Citrix, Microsoft, Google (та це тільки найвідоміші) пропонують використовувати свої сервера іншим компаніям та приватним особам. Такі хмарні сховища мають власний центр безпеки, багаторівневий захист та постійне технічне обслуговування.

Існує безліч варіантів для організації вашого «орендованого простору»: від публічних хмар (cloud), доступ до яких мають всі, до спеціальних сервісів зберігання секретної інформації, державної або комерційної таємниці. Завдяки широкій конкуренції та поширеності технології, більшість компаній може підібрати собі відповідний сервіс по функціоналу, політики конфіденційності та безпеки.

Більшість хмарних сховищ інформації розташовані в спеціально відведених приміщеннях (а іноді в цілих будівлях), з першокласним технічним оснащенням, під цілодобовим наглядом кваліфікованої служби підтримки, що в більшості випадків просто не по кишені окремим невеликим компаніям. Все це гарантує, що дані будуть у безпеці, щоб не відбулося у вашому офісі, або з вашим комп'ютером.

Переваги резервного копіювання за допомогою хмарної технології

  • Економність - ви платите тільки за той обсяг та функції, які вам потрібні. Крім того, це в більшості випадків дешевше та надійніше, ніж придбання обладнання, для створення резервного сервера.
  • Зручність - де б ви не були, у відпустці, вдома, або у відрядженні, ви будете мати можливість користуватися всією необхідною резервною інформацією. Крім того, ви зможете синхронізувати дані, доповнювати резервний архів без підключення інших пристроїв.
  • Універсальність - абсолютно не важливо, яку операційну систему, платформу, програму, інфраструктуру та оточення ви використовуєте.
  • Надійність - технічні можливості хмарного сховища, штат професійної служби підтримки компаніях постачальників - на кілька порядків перевершує можливості окремо взятої фірми.

СОФТКОМ: Резервне копіювання та архівація Ваших даних

СОФТКОМ - один з лідерів в сфері IT послуг для бізнесу в Україні.

Завдяки широкому досвіду, професійному штату та розумінню потреб вітчизняного бізнесу ми можемо запропонувати сучасні рішення для актуальних проблем. СОФТКОМ орієнтований на впровадження перевірених світових досягнень в області IT на вітчизняний ринок, надає широкий спектр послуг з установки, налаштування та супроводу ПО, забезпечення безперебійної роботи всієї системи. У своїй роботі ми дотримуємося чітких стандартів міжнародного рівня (ISO), фахівці СОФТКОМ - професіонали в своїй галузі, сертифіковані міжнародними компаніями-партнерами та розробниками.

Для створення резервною копії ваших даних на хмарний сервер ми використовуємо простий та зручний алгоритм:

Крок1: Ми збираємо всю необхідну інформацію про обсяг, інтенсивність використання, необхідний функціонал та ін.

Крок 2: Виходячи з отриманих вимог, ми підбираємо вам декілька найкращих варіантів за співвідношенням ціни та якості.

Крок 3: Ми проводимо повне копіювання, архівування та перенесення інформації на віддалений ресурс, виконуємо необхідні параметри, та передаємо резервний сервіс «під ключ».

СОФТКОМ піклується про своїх клієнтів, ми також пропонуємо постійну технічну підтримку та супровід.

Сховати текст