(6)
Система ЛІГА: ЗАКОН – усе законодавство України в одній системі

Система ЛІГА: ЗАКОН – усе законодавство України в одній системі

Favourite client

З ЛІГА:ЗАКОН Ви отримуєте:
 • Усе законодавство України в одній системі
 • Пошук одним рядком
 • Швидкість і легкість роботи
 • Докладні консультації бухгалтерам, юристам, керівницам для вирішення щоденних завдань
Отримати доступ на 24 години

На підтримку тим, хто прагне ефективно працювати в постійно мінливому середовищі, хто будує свою роботу на досвіді і знанні експертів, знає цінність і важливість слова «інформація» – лінійка систем інформаційно-правового забезпечення ЛІГА:ЗАКОН:

ЛЗ ПІДПРИЄМСТВО

ЛЗ ПІДПРИЄМСТВО

Для великої компанії, що використовує в роботі максимальний обсяг інформації, а також веде власні бази даних, ґрунтуючись на аналітичній та нормативній інформації ЛІГА: ЗАКОН.

Отримати доступ на 24 години

ЛІГА:ЗАКОН Головний бухгалтер ПРОФ

ЛЗ БУХГАЛТЕР

Назва говорить сама за себе – система надає ресурси для успішної професійної діяльності бухгалтера середніх і дрібних організацій. Як і комплексні системи, система надає доступ до унікальних бухгалтерських ресурсів ЛІГА: ЗАКОН.
 
Отримати доступ на 24 години

ЛІГА:ЗАКОН ЮристПРОФ

ЛЗ ЮРИСТ

Професійна система для роботи юридичної компанії або юридичного підрозділу будь-якої організації – максимум документів для професійної роботи юриста будь-якого рівня!

Отримати доступ на 24 години

ЛІГА:ЗАКОН VERDICTUM

ЛЗ VERDICTUM

Система аналізу судових рішень «VERDICTUM» – це унікальна пошуково-аналітична система і інструменти обробки, аналізу та класифікації текстів у повній базі судових рішень.

Отримати доступ на 24 години

Бухгалтер и Закон


Бухгалтер и Закон

Щотижневе електронне видання, яке представляє масу різнопланової аналітичної та консультаційної інформації бухгалтеру.

Отримати доступ на 24 години

Юрист и Закон


Юрист и Закон

Професійний помічник юристів усіх рівнів і напрямків діяльності в питаннях практичного застосування права в діловому житті.

Отримати доступ на 24 години

Переваги програм ЛІГА:ЗАКОН
 • Майже мільйон документів. Програми ЛІГА:ЗАКОН володіють найповнішою базою правової та консультаційної інформації – понад 900 тисяч документів.
 • Пошук одним рядком. Для роботи з великою кількістю інформації у програмах ЛІГА:ЗАКОН розроблений і запатентований інтелектуальний швидкий пошук одним рядком і система фільтрів, що гранично спростила відбір потрібних документів.
 • Унікальні ресурси. У програмах ЛІГА:ЗАКОН унікальні аналітичні та довідкові ресурси, які допомагають у вирішенні професійних питань, що виникають в роботі як юристів, так і бухгалтерів – Енциклопедія бухгалтера, Судові прецеденти, Мистецтво оборони і багато інших.
 • Обробляються документи усіх офіційних першоджерел органів держвлади. Інформація в системи ЛІГА: ЗАКОН надходить на основі обробки усіх офіційних першоджерел органів державної влади.
 • Документи перевірені Мін'юстом. Документи програм ЛІГА :ЗАКОН перевірені Міністерством юстиції при внесенні до Єдиного реєстру нормативно-правових актів України.
 • Сертифікація ISO 9001. Висока якість програм ЛІГА:ЗАКОН підтверджується сертифікатом ISO 9001. Ми пред'являємо найвищі вимоги до всіх етапів, від розробки до сервісного обслуговування.
 • Встановлено в центральних органах влади і судах. Програми ЛІГА:ЗАКОН встановлені в усіх судах України, податкових адміністраціях, митній службі та багатьох інших органах влади.