(7)
ІТ-інфраструктура в хмарі

ІТ-інфраструктура в хмаріДані в хмарі - швидка, надійна і зручна робота з будь-якої точки світу. Фізично Ваші дані і всі програми будуть перебувати в Європі. А значить, їм не страшні ні відключення світла, ні вилучення, ні поломки.

Дані в хмаріБезпечно БезПЕЧно

Хмара – найбільш захищений спосіб зберігання даних на сьогоднішній день.

Надійно НаДІЙно

Гарантована неперервна робота з Вашими даними. Постійне резервне копіювання.

Зручно ЗРУЧно

Ваші дані доступні з будь-якої точки світу за наявності інтернету. Можливість роботи на різних пристроях.


 • Понад 15 років досвіду у сфері IT
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта
 • Сертифіковані сервіс-інженери з досвідом понад 5 років
 • Гарантія якості наших послуг
 • Оперативність у вирішенні будь-яких IT-питань
Процес перенесення IT-інфраструктури у хмару

Процес перенесення IT-інфраструктури у хмару:


1. Ви повідомляєте які дані та в якому об'ємі хотіли б перенести у хмару.

2. Ми підбираємо сервер під Ваші потреби та бюджет.

3. Ми організовуємо перенесення Ваших даних на сервер у хмарі і забезпечуємо Вашу неперервну роботу.
ІТ-інфраструктура в хмарі - розробка та обслуговування від СОФТКОМ

Одним з найпопулярніших IT рішень для бізнесу сьогодні - є хмарні технології (cloud technology). Завдяки цій технології можна зробити: зручний backup, резервний сервер, або зовсім перенести все програмне забезпечення, пошту, бази даних на віддалений сервер в Європі, Азії, Австралії, або Америці. Власники таких «хмар» не зупиняють роботу через крадіжки обладнання, раптових перевірок, відсутність електроенергії в офісі, тому що фактична інформація залишається недоторканою та в безпеці. Використовуючи it-інфраструктуру в хмарі можна продовжувати роботу з дому, у відрядженні або відпустці, в будь-якій частині земної кулі.

Хмарна технологія (або хмарні обчислення) - це можливість «орендувати» комп'ютерні потужності у компаній-постачальників. Це дозволяє винести за межі вашого офісу реальне сховище інформації, залишаючи необхідний доступ авторизованим особам. Однією з важливих переваг хмарної технології є її гнучкість. В хмарі можна розмістити як програму, так і платформу, або ж цілу IT-інфраструктуру.

IT-інфраструктура - це сукупність і взаємозв'язок всіх інформаційних сервісів, систем і служб компанії. Іншими словами, спеціальна програма для обміну конфіденційними повідомленнями, корпоративна пошта, сервіси для спільної роботи, програми для забезпечення безпеки, платформа обліку і аналізу (наприклад BAS) - все це входить в IT-інфраструктуру.

Показати весь текст

Сучасні хмарні технології дозволяють розгорнути всю свою інфраструктуру на віддаленому сервері. Окремо можна виділити наступні переваги:

 • Економність - вам не доведеться купувати додаткову і дорогу апаратуру, витрачати гроші та час на її підтримку і настройку.
 • Надійність - ви не будете залежати від апаратури в вашому офісі, від стрибків напруги, від несподіваних перевірок та технічних збоїв. Найчастіше компанія-постачальник хмарного сервісу використовує найсучасніше та найпотужніше обладнання, висококваліфікований штат цілодобової технічної підтримки, що просто не по кишені невеликим підприємствам.
 • Простота - для рядових співробітників, звичні програми та платформи будуть працювати точно так само, або навіть краще. IT-інфраструктура в хмарі не потребуватиме додаткового навчання персоналу.
 • Зручність - ви та ваш персонал зможете користуватися всіма сервісами, працювати як в офісі, так та будинок, у відпустці, відрядженні та т.д.
 • Безпечність - крім внутрішніх служб безпеки, кожна велика компанія, яка постачає хмарні сховища, має власний центр безпеки, який зможе вчасно проаналізувати та попередити ризики, повідомити про можливі вразливості вашої системи.
 • Конфіденційність - вся робота з інформацією, включаючи комерційну таємницю або секретну інформацію, здійснюється в зашифрованому вигляді. Більшість фірм надає також окремі «хмари» для зберігання спеціальної інформації, аж до державної таємниці.
 • Гнучкість - вам потрібно збільшити потужність, новий сервіс, нова хмара? Це надзвичайно просто реалізовується та не займає багато часу в хмарних технологіях.

Стандарти в сфері хмарних технологій

Як і в інших сферах, для IT існують чіткі і строгі стандарти, до яких приводиться більшість пропонованих послуг або продуктів. Для хмарної технології (cloud technology) це ISO 27001, HIPAA, FedRAMP, SOC 1 - 2 та інші. І хоча хмарні технології порівняно молоді, відповідність стандартам, в цій сфері, досить прозоро, у всіх значних гравців на цьому ринку - є необхідні сертифікати.

Конфіденційність - це одне з найпопулярніших питань серед користувачів, які бажають перейти на хмарні технології. Крім угоди, за яким компанія буде використовувати хмарні сервіси, де розглядається цей пункт, існує також міжнародний кодекс про конфіденційність хмарного середовища (а саме ISO / IEC 27018). Таким чином, компанія, яка переносить свою IT-інфраструктуру в хмару має певні, в т.ч. юридичні гарантії конфіденційності інформації.

СОФТКОМ: IT інфраструктура в хмарі

Компанія СОФТКОМ - один із лідерів в галузі ефективних IT рішень для бізнесу в Україні. Більше 15 років ми активно стежимо, переймаємо і впроваджуємо передові програмні і технічні рішення IT сфери, сформували кваліфікований штат фахівців, сертифікованих компаніями розробниками і авторами технологій, допомагаємо вітчизняному і закордонному бізнесу використовувати світовий досвід в комп'ютерних технологіях.

Ми пропонуємо комплексне вирішення питання створення IT-інфраструктури в хмарі, іншими словами ми переносимо всю вашу систему (або створюємо її з нуля) на хмарний, віддалений сервіс.

Сховати текст