(11)
Міграція даних у хмару

Міграція даних у хмару


Перенесення серверу у хмару - це захист, якому можна довіряти. Фізично ваш сервер буде знаходитися далеко в Європі. А отже, йому не будуть страшні ні вилучення, ні поломки.

Міграція даних в хмару

Безпечно БезПЕЧно

Хмара – найбільш захищений спосіб зберігання даних на сьогоднішній день.

Надійно НаДІЙно

Гарантована неперервна робота з Вашими даними. Постійне резервне копіювання.

Зручно ЗРУЧно

Ваші дані доступні з будь-якої точки світу за наявності інтернету. Можливість роботи на різних пристроях.


Наші перевагиПонад 15 років досвіду у сфері IT


Індивідуальний підхід до кожного клієнта


Сертифіковані сервіс-інженери з досвідом понад 5 років


Гарантія якості наших послуг


Оперативність у вирішенні будь-яких IT-питань
Процес перенесення серверу в хмару


1

Ви повідомляєте кількість користувачів, об'ем сервера та інші важливі умови.


2

Ми підбираємо сервер під Ваші потреби та бюджет.


3

Ми організовуємо копіювання Вашого сервера на аналогічний у хмарі й забезпечуємо Вашу неперервну роботу.
 
Міграція даних в хмару - послуга перенесення Ваших даних в хмару

З кожним роком все більше компаній обирають хмарні технології для свого бізнесу. Цьому є багато причин. Для власників бізнесу – це, в першу чергу, надійність хмари, зниження витрат на обслуговуванні IT-інфраструктури, безпека даних, легкість масштабування, можливість швидко та легко перейти у хмару та зробити необхідні налаштування доступу для співробітників. Співробітники, зазвичай, найбільше цінують можливість працювати з будь-якої точки світу з будь-якого пристрою (ПК, планшет, смартфон і т.д.), безперебійність роботи та безпеку своїх даних. І це далеко не весь перелік численних переваг хмарних серверів.

Чому хмарний сервер – це надійність та безпека!

Перенесення ваших серверів, даних або програм у хмару створює такі умови, при яких вашу інформацію неможливо пошкодити, вилучити чи викрасти. Фізично ваші дані будуть розміщені у надійному Дата-центрі, який ви самі оберете. Доступ до даних у хмарі матимете лише ви, конфіденційність гарантована! Дата-центри забезпечені безперебійним електроживленням та доступом до Інтернету, дотримуються усіх необхідних заходів безпеки – оснащені цілодобовою системою охолодження, моніторингу фізичної безпеки, пожежогасіння, тощо. Їх компетенції та надійність підкріплюються відповідними міжнародними сертифікатами. Вони гарантують стабільність рівня доступності до ваших даних та несуть фінансову відповідальність, що прописується у договорі. Зазвичай клієнти надають перевагу Дата-центрам у Польщі, Німеччині, Україні.

Чому перехід на хмарний сервер – це зручно!

У хмарі ви можете розмітити всі потрібні вам дані та мати до них доступ 24/7 з будь-якої точки світу та з будь-якого пристрою (ПК, планшет, смартфон і т.д.). Зазвичай, клієнти звертаються задля перенесення у хмару BAS чи іншої облікової програми; M.E.Doc; документів різноманітного формату, архівів; телефонії; пошти; CRM системи, тощо.

Чому перенесення даних у хмару – це економія бюджету!

Обслуговування IT-інфраструктури потребує багато грошей (витрати на обладнання, програмне забезпечення, підтримка IT-фахівцями). В той час, як перехід у хмару дозволяє не купувати «залізо» кожного разу, коли стоїть питання масштабування бізнесу. Ви платите лише за те, що використовуєте в кожен конкретний момент часу. Не потрібні на даний момент ресурси вивільняються так само просто, як і замовляються нові. А отже, хмарні технології дозволять вам суттєво заощадити.

Зацікавив перехід у хмару?

Звертайтесь до фахівців компанії СОФТКОМ. Ми маємо понад 13 років досвіду у сфері IT та допоможемо вам обрати оптимальний хмарний сервер, швидко організувати зручну віддалену роботу у хмарі для будь-якої кількості користувачів, проведемо необхідні налаштування прав доступу до даних та програм. З будь-яких питань телефонуйте: 044 581 59 00, 067 516 84 71