(2)
Міграція даних в хмару

Міграція даних в хмару


Перенесення серверу у хмару - це захист, якому можна довіряти. Фізично ваш сервер буде знаходитися далеко в Європі. А значить, йому не будуть страшні ні вилучення, ні поломки.


БезПЕЧно

Хмара – найбільш захищений спосіб зберігання даних на сьогоднішній день.

НаДІЙно

Гарантована неперервна робота з Вашими даними. Постійне резервне копіювання.

ЗРУЧно

Ваші дані доступні з будь-якої точки світу за наявності інтернету. Можливість роботи на різних пристроях.


Наши преимуществаПонад 15 років досвіду у сфері IT


Індивідуальний підхід до кожного клієнта


Сертифіковані сервіс-інженери з досвідом понад 5 років


Гарантія якості наших послуг


Оперативність у вирішенні будь-яких IT-питань
Процес перенесення серверу в хмару


1

Ви повідомляєте кількість користувачів, об'ем сервера та інші важливі умови.


2

Ми підбираємо сервер під Ваші потреби та бюджет.


3

Ми організовуємо копіювання Вашого сервера на аналогічний у хмарі й забезпечуємо Вашу неперервну роботу.
 
Міграція даних в хмару - послуга перенесення Ваших даних в хмару

Як захистити підприємство від крадіжок, витоку важливої інформації, раптових, несанкціонованих перевірок? На всі ці питання та проблеми існує ефективне рішення - хмарні технології (cloud technology).

Хмарні технології (або хмарні обчислення) - це, свого роду оренда обчислювальних потужностей та інформаційного сховища на віддаленому сервері. Завдяки використанню такої технології, ви можете розмістити всі свої програми та інформаційну інфраструктуру за межами офісу, де доступ буде надано лише авторизованим та чітко позначеним особам.

Крім того, всі існуючі програми, додатки, бази даних, платформи та навіть інфраструктуру можна перенести в віддалений центр за дуже короткий час, без втрати продуктивності. Міграція в хмарні сервіси стала популярною також завдяки можливості працювати з будь-якої точки світу, не залишаючи цінну інформацію на сервері в офісі. Таким чином, cloud технологія ефективно підійде як великим компаніям з філіями за кордоном, так й невеликим, але мобільним фірмам. Показати весь текст

Покрокова міграція в хмару

Компанія СОФТКОМ використовує наступний алгоритм для перенесення всієї необхідної інформації і зручної роботи з хмарними сервісами:

  1. Визначення необхідної кількості користувачів, розміру віддаленого сховища інформації (обсяг сервера), передбачувану навантаження і ін.
  2. Виходячи з цієї інформації, ми підбираємо для вас кілька найбільш привабливих варіантів за ціною і якістю.
  3. Ми проводимо повне перенесення всіх даних підприємства на новий хмарний сервер, забезпечуємо безперебійність роботи.

Переваги міграції в хмарну (cloud) технологію:

  • Економія - вам не потрібно купувати дороговартісного обладнання для підприємства. Все що потрібно це простий комп'ютер з доступом в інтернет.
  • Зручність - якщо ви у від'їзді, ви можете продовжувати займатися справами, контролювати роботу підприємства віддалено. Якщо в офісі немає світла або інтернету, ви зможете скористатися будь-якою іншою точкою доступу, продовжити роботу без перебоїв.
  • Надійність - великі компанії, які надають хмарні ресурси, мають свої власні центри безпеки, дотримуються міжнародних стандартів якості, надають гарантії конфіденційності..
  • Безпека - зловмисник, що зважився вкрасти комп'ютер компанії, не зможе отримати доступ до цінної інформації, а ви зможете використати будь-який інший комп'ютер і продовжити роботу. Крім того, всі важливі матеріали фізично відсутні в офісі на випадок перевірок.
  • Простота використання - дана технологія орієнтована на кінцевого споживача, а отже, вам не потрібно довго її освоювати. Фактично, вона надає використання знайомих програм, інфраструктури та сервісів, тільки віддалено. Крім того, вже існуючу базу даних та платформу можна просто та швидко перенести в хмару.
  • Доступність - завдяки широко розвиненою галузі та великої конкуренції, будь-яка компанія зможе знайти хмару за відповідною ціною та умовами роботи.

СОФТКОМ: Міграція в хмару

Компанія СОФТКОМ спеціалізується на наданні IT послуг для сучасного бізнесу. Ми добре розуміємо потреби вітчизняного бізнесу та пропонуємо нашим клієнтам прості та надійні рішення.

Міграція всіх необхідних платформ та сервісів в хмару, можливість поєднувати хмарні платформи та дані на офісному комп'ютері та ін. - все це наша професійна сфера. Ми маємо широкий досвід співпраці з компаніями, які надають свої комп'ютерні та обчислювальні потужності для cloud технологій, сформували зручний алгоритм для міграції в віддалений центр.

Ми працюємо на вітчизняному ринку в сфері IT більше 15 років, сформували професійний та висококваліфікований штат співробітників, збудували зручний алгоритм для впровадження всіх необхідних інновацій. Індивідуальний підхід до клієнта, гарантія високої якості послуг, що надаються та оперативність у вирішенні будь-яких IT питань - основні переваги СОФТКОМ.

Сховати текст