(2)
Гібридна інтеграція

Гібридна інтеграція

Дані в хмарі - це захист, якій можна довіряти. А перенесення частини даних в хмару - це перший крок до комфортного початку використання захищених серверів в європейських дата-центрах.

Ви можете перенести спочатку тільки частину своїх важливих даних в хмару. Ці дані завжди будуть доступні вам і будуть під надійним захистом.
БезПЕЧно

Хмара – найбільш захищений спосіб зберігання даних на сьогоднішній день.

НаДІЙно

Гарантована неперервна робота з Вашими даними. Постійне резервне копіювання.

ЗРУЧно

Ваші дані доступні з будь-якої точки світу за наявності інтернету. Можливість роботи на різних пристроях.


Наші перевагиПонад 15 років досвіду у сфері IT


Індивідуальний підхід до кожного клієнта


Сертифіковані сервіс-інженери з досвідом понад 5 років


Гарантія якості наших послуг


Оперативність у вирішенні будь-яких IT-питаньПроцес перенесення частини даних в хмару


1

Ви повідомляєте які дані і в якому обсязі хотіли б перенести в хмару.


2

Ми підбираємо сервер під Ваші потреби та бюджет.


3

Ми організовуємо перенесення ваших даних на сервер в хмарі і забезпечуємо безперебійність вашої роботи.

 
Гібридна інтеграція - гібридні інтеграційні рішення від СОФТКОМ

Хмарні рішення - сучасний та оптимальний варіант для компаній, які бажають захистити свою систему від збоїв, технічних неполадок та проблем, пов'язаних з втратою даних, крадіжками обладнання, витоком інформації та раптовими, несанкціонованими перевірками. Однак, частина великих підприємств просто не може в один момент перенести все в хмару, або має широку локальну інфраструктуру, роботу якої необхідно відстежувати «на місці». Для таких випадків є особлива можливість поєднання хмарних та локальних ресурсів - гібридна інтеграція.

Хмарні технології широко увійшли в сучасне життя та бізнес. Фактично, це можливість використати віддалені обчислювальні потужності та сховища інформації, орендуючи їх у профільній компанії. Це знімає необхідність придбання дороговартісного обладнання, його настройки та обслуговування, дозволяє продовжувати роботу в будь-якій точці земної кулі. Більше 90% топ-компаній за версією Fortune 500 активно використовують цю технологію.

Гібридна інтеграція - це можливість поєднати в одну систему локальні ресурси (сервера, інфраструктуру та ін.) та хмарні ресурси. Як відомо, хмарні ресурси бувають трьох основних видів:

  • приватна хмара (private cloud) - ресурс та інфраструктура, яка знаходиться у веденні однієї структури та використовується співробітниками компанії, підрядчиками і, можливо, деякими клієнтами
  • громадська хмара (community cloud) - аналогічно приватній, але зазвичай використовується конкретною спільнотою людей, об'єднаних спільними цілями (безпека, технології, охорона здоров'я та ін.)
  • публічна хмара (public cloud) - ресурс, який знаходиться в доступі широкої публіки, може надаватися наукової, комерційної або урядовою організацією.
Показати весь текст

Гібридна інтеграція дозволяє використати одночасно кілька хмар та локальні ресурси, об'єднані в єдине ціле. Таке рішення особливо добре підходить компаніям, яким, так чи інакше, необхідно тримати серйозні локальні ресурси в офісі або на виробництві, вдало поєднуючи наявність приватного хмарного резервного сервера, приватної та спеціальної хмари для зберігання комерційної або секретної інформації, хмарного простору для клієнтів та цільової спільноти.

Завдяки такій інтеграції кожен елемент має певну автономність в роботі (технічний збій в одному місці ніяк не впливатиме на роботу інших співробітників), зберігаючи при цьому загальну структуру та можливість працювати спільно. Фактично, гібридна інтеграція - це найкраща можливість об'єднати окремі технічні та організаційні елементи компанії в єдине ціле, мінімізувати ризики втрати інформації та переривання роботи в результаті критичних технічних збоїв.

Хмарні технології сьогодні

Хмарні технології (cloud technology), в тому числі в сфері гібридної інтеграції, широко поширені та доступні на сьогоднішній день. Серед компаній, які займаються постачанням своїх обчислювальних потужностей для третіх осіб, є такі відомі фірми як: Microsoft, Goggle, Citrix, HP, OpenStack та ін. Для забезпечення роботи хмарних структур залучаються кращі фахівці, використовується висококласне сучасне обладнання, окремо функціонує власний центр безпеки, який постійно аналізує можливі ризики та загрози, своєчасно попереджає уразливості системи.

Зазвичай це відбувається так: компанія набуває необхідні ресурси у постачальника (або декількох різних постачальників), а потім об'єднує все це в одну гібридну «хмару», грамотно розподіляючи навантаження на кожну хмару та сервер, в залежності від інтенсивності роботи.

СОФТКОМ: Гібридна інтеграція та IT рішення

СОФТКОМ - одна з лідируючих компаній в Україні в сфері надання комплексних IT рішень для бізнесу. Більш ніж за 15 років роботи, ми сформували висококваліфікований штат співробітників, сертифікованих розробниками ПЗ та IT технологій, володіємо унікальним досвідом впровадження сучасних IT рішень у вітчизняну бізнес сферу.

У роботі ми спираємося на високі міжнародні стандарти для впровадження IT рішень (ISO). Ми дбаємо про своїх клієнтів, пропонуючи не тільки високу якість послуг, але й оперативність у вирішенні будь-яких технічних питань.

Сховати текст