(6)
ІТ-послуги для бізнесу

ІТ-послуги для бізнесуІТ-Рішення - кращі послуги з ІТ рішень в Києві від СОФТКОМ

Зниження витрат, автоматизація документообігу та бухгалтерії, резервна база даних підприємства - всі ці переваги пропонує сірка IT для бізнесу. Завдяки сучасним технологіям і програмному забезпеченню можна значно заощадити на обладнанні, скоротити час виконання рутинних завдань, захистити своє підприємство від непередбачених випадків і перевірок.

Завдяки розвитку сучасних технологій, IT сфера дає відповіді на багато важливих для підприємців питань, допомагає з вирішенням актуальних проблем і завдань. Автоматизація робочих процесів, документообігу та розрахунків - лише мала частина того, що готова зробити айті сфера для бізнесу сьогодні.

Розробка спеціального програмного забезпечення, модернізація існуючих платформ, хмарні технології, backup даних - актуальні ІТ рішення для бізнес сфери:

Хмарні технології (cloudtechnology) - це можливість використовувати віддаленої обчислювальної техніки і серверів для вашої компанії. За допомогою цієї технології ви можете зберігати свою базу даних, свої програми, платформу і навіть інфраструктуру поза межами офісу, маючи при цьому постійний доступ і можливість працювати з будь-якої точки світу. Більш того, завдяки гібридним технологіям ви можете фактично об'єднати в єдину структуру локальні сервера і обладнання, а також хмарні сервіси. Це IT рішення допоможе вам не турбуватися про простої роботи через позачергові перевірок, збоїв в дорогому обладнанні, крадіжок і т.д.

Компанія СОФТКОМ пропонує комплексні ІТ рішення, хмарну інтеграцію, розробку і розгортання корпоративної інфраструктури на віддаленому сервері:

  • Створення резервного сервера вашої компанії в надійній хмарі
  • Backup і архівація даних, аварійне відновлення
  • Перенесення всієї облікової і бухгалтерської системи, платформи BAS в хмару
  • Повна міграція всієї інформаційної системи підприємства в хмару
  • Гібридна інтеграція, можливість використовувати все наявне обладнання і хмарні ресурси
Показати весь текст