(4)
Законодавство України

Законодавство України

ЛІГА:ЗАКОН

Люди, які здійснюють свою професійну діяльність у сфері надання юридичних послуг, як ніхто інший добре знають, як буває нелегко здійснювати пошук актуального нормативно-правового акту в умовах постійно мінливого законодавства. І в цьому їм сьогодні покликана допомогти інформаційно-правова система ЛІГА: ЗАКОН.

Саме в цьому щодня обновлюваному програмному продукті представлено велике Законодавство України у найбільш повному варіанті. Тут присутні зручні елементи інтерактивного пошуку, які дозволяють не тільки швидко знайти усю необхідну свіжу інформацію, що стосується того чи іншого питання в правовій сфері, а й здійснити необхідний аналіз чинного законодавства на конкретний період часу, що буває дуже корисно, зокрема, для представників адвокатської сфери діяльності.

Лідер на інформаційно-правовому полі України – система ЛІГА: ЗАКОН, на думку провідних експертів, є неперевершеним помічником для керівників підприємств і організацій усіх сфер діяльності.

У зв'язку з часто змінюваним вітчизняним законодавством, тепер, володіючи таким інноваційним інформаційно-правовим інструментом, як система ЛІГА: ЗАКОН, реалізується дуже важлива для бізнесу можливість отримувати інформацію тільки з надійних офіційних джерел і аналізувати актуальне Законодавство України. Зокрема, це стосується нових правил оподаткування, складання різних видів звітності і багатьох інших важливих питань, що стосуються ведення бізнесу.

Крім того, дана інформаційна система дозволяє з легкістю виявляти і вивчати не тільки Законодавство України, а й інформаційну правову базу зарубіжних країн. А це просто необхідно представникам ділових кіл, які займаються або планують зайнятися зовнішньоекономічною діяльністю.

Важливо відзначити, що програмна система на практиці зарекомендувала себе як незамінний помічник керівника і користується широкою популярністю у юристів, бухгалтерів підприємств та установ, що охоплюють практично всі сфери діяльності. Системний продукт підтверджений високим стандартом ISO 9001-2001, протягом багатьох років експлуатації на ринку інформаційних послуг зарекомендував себе тільки з позитивної сторони і на сьогоднішній день встановлений на комп'ютери більш ніж у 160 000 ключових користувачів підприємств і організацій України!

При необхідності, прямо зараз кожен користувач інтернету має можливість замовити безкоштовну презентацію системи і переконатися в її унікальних можливостях.


5 ПЕРЕВАГ систем ЛІГА:ЗАКОН


 1. Офіційна і повна інформація.Інформація надходить до системи з офіційних першоджерел (прямі договори з органами державної влади);

 2. Надійне і перевірене джерело. Усі документи перевірені Міністерством юстиції при внесенні до Єдиного реєстру нормативно-правових актів України;

 3. Легкий доступ до пов'язаних документів Наявність зворотного зв'язку між документами і посиланнями на практичні коментарі;

 4. Швидке порівняння Можливість порівняння старих і нових редакцій документів;

 5. Швидкість і зручність пошуку. Пошук за документами одним рядком.

Законодавство України в системах ЛІГА:ЗАКОН

Відмітка «Внесено до Єдиного державного реєстру нормативних актів» підтверджує, що документ надійшов у систему при внесенні до Єдиного реєстру нормативно-правових актів і є достовірним і перевіреним на помилки. Окремим розділом у системах ЛІГА: ЗАКОН виведено «Законодавство». Розділ допоможе легко і швидко вивчати міжнародне, регіональне, столичне і загальне законодавство, а також законопроекти і коментарі.


Майбутні зміни законодавства України не залишилися без уваги в системах ЛІГА: ЗАКОН. Як майбутні, так і минулі редакції законів можна порівнювати і вивчати зміни. Шукати їх за усім документом немає необхідності, а досить використовувати кнопки «Наступна зміна» і «Попередня зміна».


У законодавчих документах можна з легкістю знайти певне питання і переміщатися між згадками про нього за допомогою кнопок «Вперед» і «Назад».Система ЛІГА: ЗАКОН призначена для консультаційно-правової підтримки усієї компанії і для використання окремими фахівцями (бухгалтери, юристи та керівники).

Якість продукту підтверджено стандартами ISO 9001-2001, двадцятьма роками лідерства на ринку і 160 тисячами користувачів, які вже зробили свій вибір і не уявляють роботу без системи ЛІГА: ЗАКОН на своєму комп'ютері.


Що входить до складу системи ЛІГА:ЗАКОН:
 • усі нормативно-правові акти та ключові документи законодавства України;
 • моніторинг новин і змін у законодавстві;
 • експертна аналітика з найбільш важливих питаннях;
 • типові договори і шаблони;
 • форми та бланки з інструкціями до заповнення, база проводок;
 • більше 6000 добірок питань, що стосуються бізнесу в ресурсі «Ситуації для бізнесу»;
 • судові прецеденти;
 • спеціальні періодичні видання;
 • консультації та довідкова інформація.

 
У середньому фахівець на підприємстві витрачає свій робочий час:
 • на пошук спеціальної інформації на сайтах – 2-2,5 години щодня;;
 • на пошук аналітичних статей у друкованих архівах – до 6-ти годин на тиждень;
 • на пошук цінних думок і порад на спеціалізованих форумах – до 8-ми годин на тиждень;
 • на семінари, консультації та інше платне навчання – від 3-х годин на тиждень.Використання системи ЛІГА: ЗАКОН – це реальна економія робочого часу та впевненість у джерелі інформації!Замовляйте безкоштовну презентацію та вигравайте час і сили щодня!

Отримати доступ на 24 години
А також абоненти СОФТКОМ за напрямком ЛІГА: ЗАКОН мають УНІКАЛЬНІ додаткові переваги: при пошуку та аналізі потрібної інформації! 


 • 5% знижку  на послуги 1С:Підприємство від вартості придбаного рішення 1С:Підприємство (при придбанні програми 1С:Підприємство 8);
 • 5% знижку  на вартість обраного курсу навчання при реєстрації на курси 1С:Підприємство версії 8 у Центрі сертифікованого навчання СОФТКОМ;
 • 5% знижку  на послуги з обслуговування комп'ютерної техніки та програмного забезпечення при замовленні IT-послуг у нашій компанії.