(0)
Новости

Новости

9 Грудня 2021

Оновлення бек-офісу Cashalot

Увага, інформуємо вас про оновлення бек-офісу Cashalot.

Зміни в оновленні:

Нові можливості у розділі Аналітика
1. У розділі Статистика по чекам продажу тепер можна переглянути чек, натиснувши на відповідний рядок у списку чеків.

2. У розділі Аналітика з’явилися нові інструменти:
Аналітика по реалізованим товарам – допоможе проаналізувати долю продажу по групам товарів, а також дізнатися яка частка виручки припадає на певну групу товарів. У розділі можна порівнювати товари один з одним за сумою та кількістю реалізації, аналізувати продаж за період по обраним товарам, динаміку продажу в розрізі ГО;
Статистика по чекам повернення – надасть дані про величину середнього чека, завантаженість кас та дані про кількість і суми чеків за обраний період. Також у звіті є можливість переглянути перелік всіх чеків повернення;
Z-звіти– проаналізує дані щодо Z-звітів по всім ГО, касирам та касам. Допоможе порівняти суми та кількість зареєстрованих Z-звітів за обраний період.

Використовуйте потрібний довідник
Залежно від реєстраційних даних обирайте довідник, який слід використовувати: КОАТУУ або КАТОТТГ. У картці суб’єкта господарювання на вкладці Додаткові дані додано нове поле Код КАТОТТГ.

Створюйте документи відповідно до вимог законодавства
У розділі Документи додано нові версії бланків документів:
Форма № 1-ПРРО Заява про реєстрацію програмного реєстратора розрахункових операцій;
Форма 20-ОПП Повідомлення про об'єкти оподаткування або об'єкти, пов'язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність.