(0)
Програміст BAS - послуги від досвідчених фахівців компанії СОФТКОМ

Програміст BAS - послуги від досвідчених фахівців компанії СОФТКОМ

Про компанію

«Акватор Рівне» – офіційний представник та дистриб'ютор відомих торгових марок теплотехнічної та сантехнічної продукції. Розробляє комплексні рішення інженерних систем відповідно до індивідуальних потреб клієнтів, здійснює оптовий продаж запчастин для монтажу систем опалення.

В СОФТКОМ звернулися з запитом

  • Впровадити автоматизовану управлінську звітність з доходів та витрат в цілому по компанії та забезпечити високу швидкодію облікової системи (наявна у клієнта застаріла програма Управління торгівлею 2.3 не надавала таких можливостей).
  • Автоматизувати передачу товарів між організаціями та відійти від подвійного введення документів в бази наявних у клієнта «Управління торгівлею» та «Бухгалтерії».

Рішення

Проаналізувавши потреби клієнта, для реалізації проекту було обрано конфігурацію BAS Комплексне управління підприємством.

Що було зроблено

Для роботи торгових представників впроваджено систему «Агент плюс» та налагоджено інтеграцію з нею;

Автоматизовано підсистеми Закупівлі, Складу, Оптових продажів, Бухгалтерського обліку з внесенням незначних доопрацювань;

Доопрацьовано облік замовлень в різних валютах;

Розроблено механізм пріоритетності резервування товарів на різних складах і подальшого його відвантаження;

Доопрацьовано контроль цін під час продажів (для запобігання продажів нижче собівартості);

Налаштовано «Інтеркомпані» під час передачі товарів між організаціями.

Особливості проекту

Під час проекту виконано понад 100 задач клієнта (консультування, оновлення, доопрацювання функціоналу під потреби користувачів).

Підсумки

РЕЗУЛЬТАТ

В результаті проекту замовник отримав:

  • комплексну програму, функціонал якої повноцінно автоматизує всі напрямки діяльності компанії (що забезпечило бізнес актуальною інформацією та знизило ризик помилок);
  • цілісну систему, яка допомагає ефективно керувати продажами, поставками, замовленнями, фінансами та приймати оперативні управлінські рішення.

Наразі клієнт знаходиться на супроводі в компанії СОФТКОМ.

Замовити дзвінок