(0)
Як змінити мову інтерфейсу конфігурації Бухгалтерія редакція 2.0.

Як змінити мову інтерфейсу конфігурації Бухгалтерія редакція 2.0.

Щоб змінити мову інтерфейсу конфігурації, потрібно в першу чергу встановити необхідну мову в Конфігураторі:Адміністрування – Регіональне налаштування інформаційної бази.

Потім в режимі «1С:Підприємство» необхідно встановити мову інтерфейсу користувача:меню «Адміністрування» – «Настройка користувачів і прав» – «Користувачі».

В настройках користувача на вкладці «Головне» встановити необхідну мову інтерфейсу програми.

Зазвичай користувач змінює мову інтерфейсу вже після деякого часу роботи в програмі і тоді визначені наперед елементи довідників, найменування рахунків в плані рахунків, місяці та інше залишаються на мові відмінній від діючої мови інтерфейсу програми.

Для зміни мови визначених наперед елементів на мову ІБ використовується обробка: «Заповнення синонімів об’єктів» (меню «Адміністрування» – «Настройки програми» – «Заповнення синонімів об'єктів»). В формі обробки обрати тип – «Всі об'єкти» та натиснути кнопку «Заповнити».

Окремо є можливість налаштування мови друкованих форм документів через меню «Адміністрування» – «Друковані форми, звіти та обробки» – «Мова формування друкованих форм документів»..

Примітка: якщо всі вищевказані дії не змінили такий елемент інформаційної бази як «назва місяця», причину слід шукати в налаштуваннях мови операційної системи комп'ютера.

Зверніть увагу! Часто користувачі змінюють мову інтерфейсу вже після деякого часу роботи в програмі і тоді наперед визначені елементи довідників, найменування рахунків в плані рахунків, місяці та інше залишаються на мові відмінній від встановленої. Для зміни мови наперед визначених елементів на мову ІБ використовується обробка «Заповнення синонімів об’єктів»: меню «Адміністрування» – «Обслуговування» – «Коригування даних» - «При зміні ІБ» - «Заповнення синонімів об'єктів». Далі потрібно в формі обробки обрати тип «Всі об'єкти» та натиснути кнопку «Перезаповнити».