(0)
Новини FlyDoc

Новини FlyDoc

19 Січня 2023

Представляємо нову версію FlyDoc 1.1.3.15

У новому релізі модуля FlyDoc 1.1.3.15 здійснені наступні зміни:

 1. Прийом вхідних повідомлень з використанням сертифікатів, що втратили чинність  
 2. У властивості сертифікату додана відмітка «Використовувати для прийому» для відображення потрібних сертифікатів в формі прийому вхідних повідомлень.
 3. Робота з багатосторонніми документами
 4. Реалізовано можливість редагувати маршрут для багатостороннього електронного документа.
 5. Анулювання електронних документів
 6. Реалізована можливість анулювати електронний первинний документ. У списку команд додано команду «Анулювати», яка доступна для документів у стані «Затверджено» або «Затверджено контрагентом». При анулюванні для документа створюється Угода про анулювання, що містить дату, номер угоди і причину анулювання, а також, дані документа, який анулюється. Анулювати документ може як відправник, так і отримувач. Анулювання також доступне при багатосторонньому обміну документами.
 7. Відхилення та редагування первинних документів
 8. Реалізовано можливість відхилити та/або редагувати електронні документи, які на етапі погодження були відкореговані
 9. Робота з електронними документами
 10. Для зручності користувачів додано відображення інформації про ПІБ та код ДРФО осіб в «Службовому повідомленні» при перевірці відповідності осіб, що створила і підписує документ (контроль «Тільки відповідальний (для вихідних документів)», «Налаштування ЕДО - Види електронних документів, Властивості документу»).
 11. Вибір облікового документу
 12. В формі відображення електронного документу додана кнопка «Знайти обліковий документ» (поруч з реквізитом «Обліковий документ»), яка дозволяє для вхідних документів відкрити форму «Вибір облікового документа» та знайти і вибрати існуючий обліковий документ.
 13. Факсиміле електронних підписів
 14. Для оптимізації обміну даними вибір форматів зображень факсиміле обмежений до формату .png.
 15. Відправка документів контрагенту
 16. Допрацьовано відправку документа контрагенту після його підписання за посиланням, за умови, якщо увімкнено синхронізацію документів.
 17. Публікація шаблонів первинних документів
 18. Відкориговано механізм публікації шаблонів документів (за переліком), що були створені у програмі M.E.Doc: – «10110» Акт розбіжностей; – «10111» Документ з вкладенням; – «10112» Додаткова угода; – «10113» Специфікація; – «10136» Акт звірки; – «10137» Акційна пропозиція; – «10072» Товарно-транспортна накладна. Змінено адресу завантаження переліку шаблонів первинних документів на https:// docflow.ezvit.com.ua/gb_tmpl/Template.asmx
 19. Робота з електронними документами
 20. Доопрацьовано відображення позначки часу в формі відображення електронного документу (при виконанні запиту /ptn/print). Відкориговано відображення динамічних рядків у табличній частині вхідних документів
 21. Відображення причини відхилення у Реєстрі первинних документів
 22. У Реєстрі первинних документів назву колонки Причина відхилення контрагентом змінено на Причина відхилення. Для зручності користувача доопрацьовано відображення причини відхилення для вхідних та вихідних документів. Виправлено помилки, що виникали при використанні спеціальних символів у назві підприємства, назві контрагента, коді документа тощо.
 23. Робочий стіл FlyDoc
 24. Змінено форму налаштувань Робочого столу FlyDoc. Поля таблиці тепер відображені у вигляді дерева. Це дає можливість змінювати порядок груп полів. Доопрацьовано форми налаштування відбору в робочому столі. Додано кнопки «Відмітити все», «Зняти всі відмітки» та «Інвертувати».
 25. Оновлено бібліотеки криптографічних модулів
 26. Оновлено бібліотеки криптографічних модулів