(0)
Розробка рішень для Інтернету речей

Розробка рішень для Інтернету речей


Створіть Інтернет своїх речей, підключивши пристрої, ресурси і датчики для збору необроблених даних. Підвищіть продуктивність і знизьте витрати за допомогою дистанційного моніторингу. Прогнозують ситуації з відмовою устаткування за допомогою діагностичного обслуговування.Підключайте пристрої з будь-яких точок для віддаленого моніторингу

Збирайте необроблені дані і створюйте прогнозні моделі, підключаючи пристрої, ресурси і датчики (від декількох датчиків до мільйона пристроїв) до хмари. Доступ до даних про виробництво і логістичному ланцюжку дозволить скоротити витрати, пов'язані з простоєм і технічним обслуговуванням, а також підвищить продуктивність.


Підвищення надійності ресурсів за допомогою діагностичного обслуговування

Більшість клієнтів цінують надійність. Зосередьтеся на цьому. Збираючи і перетворюючи дані, отримані з датчиків і з систем, ви можете значно поліпшити роботу ресурсів і збільшити їх доступність, забезпечуючи профілактичне і навіть випереджає обслуговування.


Впевнено створюйте рішення для Інтернету речей

Підвищуйте безпеку на фізичних пристроях при підключеннях і при роботі з даними. Використовуйте перевірку справжності для кожного пристрою, налаштовуючи індивідуальні посвідчення і облікові дані для кожного з підключених пристроїв, і забезпечте конфіденційність повідомлень, що пересилаються між хмарою і пристроєм.


Прогнозування ситуацій з відмовою устаткування

Запобігайте можливі проблеми і підвищить ефективність використання обладнання за допомогою діагностичного обслуговування. Збирайте і аналізуйте дані з підключених ресурсів, щоб заздалегідь планувати технічне обслуговування, скорочувати час простою, а також продовжувати термін служби ресурсу.Замовити Задати питання