(0)
Розробка рішень для Інтернету речей

Розробка рішень для Інтернету речей


Тепер ви можете ще швидше забезпечувати роботу ще більшої кількості функцій завдяки вичерпному набору інструментів розробки і тестування, тому ваші співробітники можуть працювати і досягати результатів з хмарної швидкістю. Швидко створюйте узгоджені середовища розробки та тестування на своїх умовах за допомогою масштабованої інфраструктури на вимогу.Виділіть більше часу на створення кращих додатків

Дозвольте своїм розробникам займатися тим, що вони роблять найкраще - розробкою відмінних додатків. За допомогою рішень для тестування при розробці ви можете істотно економити час і ресурси, необхідні для управління розробкою, дозволяючи вашій команді зосередитися на процесі.


Створюйте рішення для всіх використовуваних платформ

Неоднорідні середовища - скоріше норма, ніж виняток. Додавання кроссплатформенних коштів в середу для розробки і тестування, а також використання звичного мови програмування дозволяє створювати і тестувати програми безпосередньо на пристроях і платформах, які ви використовуєте сьогодні, включаючи Linux, Windows, iOS і Android.


Створюйте середовища для розробки і тестування за кілька секунд, а не тижнів

Спрощуйте і прискорюйте роботу середовища розробки і тестування. Підготовляйте віртуальні машини за лічені секунди; не витрачайте на це дні і тижні. Крім того, на відміну від інших постачальників хмарних рішень, ми пропонуємо похвилинну оплату. Встановлюйте стільки віртуальних машин, скільки буде потрібно, підключайте їх до мережі і розподіляйте серед ваших розробників. Керуйте середовищем як в режимі самостійної підготовки вашими розробниками, так і через централізоване управління.


Масштабуються тестові середовища з високим ступенем точності

Самовідтворювані сценарії використання в реальному режимі в тестовому середовищі і виконуйте тестування в масштабах виробництва, щоб виявити і усунути неполадки, перш ніж випускати продукт. Якщо ваша робоче середовище також запущена в Azure, ви можете створити точний клон і отримати чітке уявлення про те, як ваш додаток буде вести себе в реальному світі.


Мінімальні витрати, максимальний контроль

Забезпечте прозорість і повний контроль використання обчислювальних ресурсів. Отримуйте дані про використання ресурсів в режимі реального часу, щоб мінімізувати витрати і реалізувати стягування коштів за використання для внутрішніх клієнтів. Удосконалена функція автоматизації запобігає появі помилок, централізоване управління відповідає за доступ, а можливості корпоративного контролю дозволяють встановлювати обмеження і управляти витратами.Замовити Задати питання