(0)
Новини сервісу ЛІГА:ЗАКОН

Новини сервісу ЛІГА:ЗАКОН

19 Липня 2023

Для єдинників ІІІ групи затвердили форму Податкового розрахунку надходжень на рахунки у банках

Наказом Мінфіну від 19.06.2023 р. № 331 затверджено форму Податкового розрахунку сум надходжень платника третьої групи єдиного податку на рахунки у банках і сум утриманого з них податку. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування, станом на 18 липня ще не був опублікований.

Нагадаємо, що згідно з пп. «б» п. 296.11 ПКУ податкові агенти платників єдиного податку третьої групи - електронних резидентів (е-резидентів) зобов'язані подавати у строки, встановлені цим Кодексом для податкового кварталу, податковий розрахунок сум надходжень платника третьої групи єдиного податку на рахунки у банках і сум утриманого з них податку до контролюючого органу за основним місцем обліку. Такий розрахунок подається лише у разі зарахування коштів на рахунок платника єдиного податку третьої групи - електронного резидента (е-резидента).

При цьому податкові агенти платників єдиного податку третьої групи - електронних резидентів (е-резидентів) окремо відображають обсяг надходжень на рахунок, що оподатковані за ставкою 5 відсотків від суми зарахованих коштів, та обсяг надходжень на рахунок, що оподатковані за ставкою 15 відсотків від суми зарахованих коштів (у разі перевищення відповідного ліміту).

Ще більше матеріалів та аналітики в системах ЛІГА:ЗАКОН

Отримати БЕЗКОШТОВНИЙ
доступ до ЛІГА:ЗАКОН