(0)
Новости

Новости

28 Вересня 2021

Депутати не погодилися на зменшення числа ФОПів, які повинні використовувати РРО

Автор: Алла Король, головний редактор "БУХГАЛТЕР.UA"

Верховна Рада у першому читанні не підтримала законопроект № 2645 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо уточнення окремих положень про застосування реєстраторів розрахункових операцій». Він мав скасувати деякі зміни, внесені Законом № 129 до ПКУ щодо розширення сфери застосування РРО/ПРРО. 

Автори законопроекту стверджували, що розширення сфер обов'язкового застосування РРО на будь-які товари не в змозі подолати тіньові механізми їх ввезення в Україну й бути сприятливим чинником для надходження на споживчий ринок легальної продукції з сплатою визначених чинним законодавством податків і зборів. Корінь зла бачився їм в проблемах функціонування контролюючих органів та здійснення митного контролю загалом.

Законопроект не набрав достатньої кількості голосів народних обранців.

Як відомо, з 1 січня 2021 року використання РРО обов'язкове для окремих категорій підприємців ІІ-IV груп, а обов'язкове застосування реєстраторів всіма ФОПами цих груп відкладено до 1 січня 2022 року.

Якщо у вас залишилися питання, потрібні роз’яснення, консультації експертів, в системаx ЛІГА:ЗАКОН ви отримаєте розгорнуті відповіді. Замовте безкоштовний тест-драйв.

Отримати доступ на 24 години