(0)
ДФС оновила свої сертифікати! Обов′язково оновіть M.E.Doc до версії 11.00.018

ДФС оновила свої сертифікати! Обов′язково оновіть M.E.Doc до версії 11.00.018

1 Листопада 2018

ДФС оновила свої сертифікати! Обов′язково оновіть M.E.Doc до версії 11.00.018З 1 листопада 2018 р. ДФС здійснює планову заміну сертифікатів системи прийому електронної звітності та реєстрації ПН/РК, про що фіскальна служба повідомила на своєму сайті.

Для коректного подання електронної звітності до ДФС необхідно оновити програму M.E.Doc до версії 11.00.018. В оновленій версії М.E.Doc вже є новий сертифікат ДФС для шифрування звітності. Сертифікат прикріплений до адреси ДФС zvit@sta.gov.ua.

Без встановлення оновлення, з використанням попередніх версій M.E.Doc, електронні звіти надсилатимуться  до ДФС відповідно старих сертифікатів шифрування, які вже не є актуальними, тож фіскальна служба їх просто не отримає.

M.E.Doc завжди слідкує за всіма змінами у законодавстві та регулярно оновлює всі форми та бланки згідно актуальних норм, щоб ви були переконані у правильності своїх звітів. Ми прагнемо забезпечити вам зручну роботу та актуальні можливості звітування без необхідності власного відстежування технічних чи нормативних змін.

Детальна інструкція з встановлення оновлення знаходиться у відкритому доступі за посиланням: 
drive.google.com/file/d/0B9MWwDBqF926bk5zVElWNGROZUk/view?usp=sharing 

Більш докладно ознайомтесь з оновленням та завантажте його безпосередньо у програмі «M.E.Doc».