(0)
Новости

Новости

22 Листопада 2022

Роботодавці отримають нові відомості у звітності про працівників

Федерація профспілок акцентувала увагу роботодавців на деяких нормах Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту соціальних, трудових та інших прав фізичних осіб, у тому числі під час воєнного стану, та спрощення обліку робочих місць для осіб з інвалідністю» від 18.10.2022 р. № 2682-IX, який діє із 06.11.2022 року.

 Зокрема, ч. 1 ст. 17 Закону про ЄСВ викладено в новій редакції, яка передбачає, що інформація з реєстру соціального страхування використовується також для:

- призначення всіх видів державної соціальної допомоги та субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива;

- виявлення порушень законодавства про працю, у тому числі фактів використання праці неоформлених працівників, вимог законодавства про створення робочих місць для осіб з інвалідністю, про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю роботодавцями;

Ще більше матеріалів та аналітики в системах ЛІГА:ЗАКОН

Отримати БЕЗКОШТОВНИЙ
доступ до ЛІГА:ЗАКОН

- моніторингу дотримання законодавства про соціальний діалог, про професійні спілки, права та гарантії їх діяльності;

- обміну інформацією з Централізованим банком даних з проблем інвалідності;

- накопичення, зберігання та використання відповідно до законодавства інформації про сформовані (видані), продовжені листки непрацездатності.

Окрім того, персоніфіковані відомості про зарплату (дохід, грошове забезпечення, допомогу, компенсацію) застрахованих осіб, на яку нараховано і з якої сплачено страхові внески, та інші відомості подають до ПФУ роботодавці, підприємства, установи, організації, військові частини та органи, які виплачують грошове забезпечення, допомогу та компенсацію відповідно до законодавства.

Для обліку в електронній формі відомостей про трудову діяльність працівника страхувальник подає відомості про працівника щодо:

- переведення на іншу роботу (посаду), звільнення, поновлення на роботі, призупинення/поновлення дії трудового договору;

- про присвоєння, зміну або позбавлення рангу, розряду, класу, звання, категорії, складення присяги;

- належності або неналежності осіб, які працюють, у тому числі підприємців, або забезпечують себе роботою самостійно, до професійних спілок та/або до осіб, які підлягають обов'язковим медичним оглядам.

Ще більше матеріалів та аналітики в системах ЛІГА:ЗАКОН

Отримати БЕЗКОШТОВНИЙ
доступ до ЛІГА:ЗАКОН