(0)
Новости

Новости

28 Липня 2016

СОФТКОМ відкрив магазин електронних послуг «Твій час»

Задати питання
Хочете дізнатися подробиці? — Запитайте нас! 
Липень 2016 року стало воістину спекотної часом і періодом, який запам'ятається багатьом. Саме липень став періодом запуску першої в Україні мережі магазинів електронних послуг «Твій час». Відмінною рисою і справжньою родзинкою магазинів є надання в одному місці повного комплексу послуг, необхідного для комфортної роботи будь-якого підприємства і фізичних осіб.

Одними з перших такий магазин відкриває компанія СОФТКОМ в м.Києві! Урочиста церемонія відкриття відбулася 22 липня 2016 року за адресою: м.Київ, вулиця Червонозаводська 7, офіс 4 (в 5 хвилинах ходьби від ст.м. Нивки).

Що Ви знайдете в магазині?

 У магазині під одним дахом зібралися всі найпопулярніші електронні послуги і програми. На полицях магазину Ви знайдете:
  • Електронну звітність в усі контролюючі органи і електронний документообіг за допомогою програми «M.E.Doc» або веб-сервісу «СОТА».
  • Електронний цифровий підпис АЦСК «Україна» для здачі звітності до контролюючих органів, шифрування електронних договорів, рахунків, накладних та інших документів.
  • Програмні продукти «1С: Підприємство» для автоматизації обліку будь-якого підприємства.
  • Інформаційно-правові системи «ЛІГА:ЗАКОН».
  • Антивірусний захист та інше ПЗ.
  • Консультації бухгалтера і допомога в заповненні звітності (декларація про доходи, 1-ДФ, ЄСВ або усні консультації).
  • Технічне обслуговування та підтримку програм (установка і навчання роботі в програмах «M.E.Doc», «СОТА», «1С: Підприємство», «ЛІГА: ЗАКОН»; настройка цифрових підписів і прав доступу; обслуговування комп'ютерної техніки).
  • Віддалений офіс (в офісі знаходиться повноцінно обладнані робочі місця, де відвідувачі можуть перевірити пошту, знайти інформацію в інтернеті, здати звіт, роздрукувати / відсканувати документи).

Стати одним з перших відвідувачів магазину «Твій час»!
Крім величезного переліку послуг ми підготували для Вас приємні подарунки в честь відкриття!За додатковою інформацією звертайтеся:
Тел.: (044) 581-59-06
e-mail: med@softcom.ua

 01.jpg

02.jpg

03.jpg

04.jpg

05.jpg

06.jpg


Замовити послугу
Оформите заявку на сайте. Наш менеджер свяжется с вами для уточнения деталей.