(0)
Комплект документів для окремого підрозділу юридичної особи

Комплект документів для окремого підрозділу юридичної особи

Шановні клієнти!
Будь ласка, уважно ознайомтеся з переліком необхідних документів,
щоб уникнути помилок і необхідності кілька разів відвідувати центр сертифікації
через неправильно оформлений комплект документів!


Установлення окремого підрозділу (філії, представництва) юридичної особи здійснюється за її установчими документами: Положенням про нього – оригіналом або нотаріально завіреною копією. Встановлення представника окремого підрозділу юридичної особи здійснюється за паспортом громадянина України або іншого документу, який його замінює.

За сертифікатами ЕЦП для окремого підрозділу юридичної особи в СОФТКОМ звертається керівник або його представник з довіреністю.


Для отримання сертифікатів потрібно мати при собі:
1. Паспорт громадянина України (тільки оригінал) або інший документ, який його замінює (для встановлення особи);
2. Оригінал (або нотаріально завірену копію) установчого документа – Положення про окремий підрозділ;
3. Заповнений, підписаний керівником і скріплений печаткою окремого підрозділу юридичної особи Договір про надання послуг ЕЦП – у двох примірниках або Картку приєднання до електронного договору про надання послуг ЕЦП (у паперовому вигляді) – в одному примірнику;
4. Копію довідки ЄДРПОУ (з Управління статистики) або копію витягу з ЄДР, або копію виписки з ЄДР, завірену:
 • або підписом керівника і печаткою окремого підрозділу юридичної особи (копія завіряється з обох сторін),
 • або нотаріусом,
 • або оригінал і звичайну копію (після ознайомлення з оригіналом (або нотаріально засвідченою копією) адміністратор засвідчує цю копію з обох сторін своїм підписом і скріплює печаткою ТОВ «ЦСК»Україна»);
5. Копії документів про призначення на посаду будь-якої людини, на підпис якої купується сертифікат (наприклад: для керівника – довіреність, видана виконавчим органом юридичної особи, для бухгалтера – наказ про призначення), завірені:
 • або підписом керівника і печаткою окремого підрозділу юридичної особи (потрібно засвідчувати кожну сторінку копії, на якій є текст);
 • або нотаріусом;
6. Копії паспортів громадян України (1-6 сторінки) кожної особи, на підпис якої купується сертифікат (приймаються тільки якісні фото: чіткі фото і читабельний текст), завірені:
 • або підписами їх власників,
 • або нотаріусом;
7. Копії довідок про присвоєння ідентифікаційних номерів кожної особи, на підпис якої купується сертифікат (приймаються тільки якісні фото: чіткі читабельні, без виправлень), завірені:
 • або підписами їх власників,
 • або нотаріусом;
8. Заявки на формування посилених сертифікатів ЕЦП кожної особи, на підпис якої купується сертифікат, що були сформовані в системі «M.E.Doc» в форматі .РСК на магнітному носії та в паперовому вигляді, заповнені, перевірені і підписані відповідними підписантами:
 • заявку на печатку підписує керівник відокремленого підрозділу та скріплює печаткою окремого підрозділу юридичної особи (якщо формується печатка, «мокрий» відбиток якої відсутній на наданих у ТОВ «ЦСК»Україна» документах);
 • заявку на сертифікат підписує керівник;
 • заявку на підпис керівника підписує керівник;
 • заявку на підпис головного бухгалтера підписує головний бухгалтер;
9. Довіреність і паспорт довіреної особи (для встановлення особи та повноважень представника), якщо за сертифікатами звертаються не підписанти (за умови надання повного і відповідно завіреного комплекту документів):
 • довіреність повинна бути підписана керівником та скріплена печаткою окремого підрозділу юридичної особи;
10. Акт наданих послуг, підписаний керівником і скріплений печаткою окремого підрозділу юридичної особи;
11. Копію свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ (якщо юридична особа, до якої належить окремий підрозділ, є платником ПДВ).
ВАЖЛИВО! Приймаються тільки якісні копії всіх документів (чіткі фото і читабельний текст).

Укласти договір (поставити свій підпис і печатку окремого підрозділу юридичної особи на договорах про надання послуг ЕЦП або Картці приєднання до електронного договору), засвідчити копії всіх необхідних для реєстрації документів, підписати Акти наданих послуг, визнати отримані сертифікати і т.п. може представник за дорученням (з правом підпису), яке розміщене на сайті СОФТКОМ.

Зверніть увагу, представник за дорученням (з правом підпису), яке розміщене на сайті ТОВ «ЦСК»Україна» свідчить:
 • від імені заявника – окремого підрозділу юридичної особи – копії всіх документів, крім паспортів та довідок про присвоєння ідентифікаційних номерів, власноручним підписом і печаткою окремого підрозділу юридичної особи;
 • • від імені підписантів (керівника, головного бухгалтера) – копії паспортів та довідок про присвоєння ідентифікаційних номерів, власноручним підписом.