(0)
Комплект документів для приватного нотаріуса

Комплект документів для приватного нотаріуса

Шановні клієнти!
Будь ласка, уважно ознайомтеся з переліком необхідних документів,
щоб уникнути помилок і необхідності кілька разів відвідувати центр сертифікації
через неправильно оформлений комплект документів!


Встановлення приватного нотаріуса здійснюється реєстраційним посвідченням про реєстрацію приватної нотаріальної діяльності та паспортом громадянина України або іншим документом, що його замінює.

За сертифікатами ЕЦП для приватного нотаріуса (далі – ПН) у СОФТКОМ звертається особисто ПН або його представник за дорученням.


Для отримання сертифікатів потрібно мати при собі:
1. Паспорт громадянина України (тільки оригінал) або інший документ, який його замінює (для встановлення особи);
2. Заповнений, підписаний ПН і скріплений печаткою Договір про надання послуг ЕЦП – у двох примірниках або Картку приєднання до електронного договору про надання послуг ЕЦП (у паперовому вигляді) – в одному примірнику;
3. Копію реєстраційного посвідчення про реєстрацію приватної нотаріальної діяльності (нової форми) і копію додатка до нього або копію реєстраційного посвідчення про реєстрацію приватної нотаріальної діяльності (старої форми), засвідчені:
  • або підписом ПН і його печаткою;
  • або іншим нотаріусом;
  • або його оригінал та звичайна копія (після ознайомлення з оригіналом (або нотаріально засвідченої копією) адміністратор реєстрації засвідчує цю копію з обох сторін своїм підписом і скріплює печаткою ТОВ «ЦСК»Україна»);
4. Копію довідки про взяття на облік платника податків (форма 4-ОПП), засвідчену:
  • або підписом ПН і його печаткою;
  • або іншим нотаріусом;
  • або його оригінал та звичайна копія (після ознайомлення з оригіналом (або нотаріально засвідченої копією) адміністратор реєстрації засвідчує цю копію з обох сторін своїм підписом і скріплює печаткою ТОВ «ЦСК» Україна»);
5. Копію паспорта громадянина України (1-6 сторінки) або іншого документа, який його замінює (приймаються тільки якісні фото: чіткі фото і читабельний текст), засвідчену:
  • або підписом власника,
  • або іншим нотаріусом;
6. Копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (приймаються тільки якісні фото: чіткі читабельні, без виправлень), засвідчену:
  • або підписом власника,
  • або іншим нотаріусом;
7. Заявку на формування посиленого сертифіката ЕЦП (у тому числі і на сертифікат шифрування), яка була сформована в системі «M.E.Doc» в електронному вигляді в форматі .РСК і в паперовому вигляді (заповнена, перевірена та підписана ПН);
8. Довіреність * і паспорт представника (для встановлення особи та повноважень представника), якщо за сертифікатами звертається вже не ПН особисто.

* Довіреність повинна бути підписана ПН і скріплена його печаткою;
9. Акт наданих послуг, підписаний ПН і скріплений його печаткою.
ВАЖЛИВО! Приймаються тільки якісні копії всіх документів (чіткі фото і читабельний текст).