(0)
Налаштування пошти

Налаштування пошти

Налаштування пошти

Для зручності обміну звітністю, відправлення документів електронною поштою, у програмний комплекс M.E.Doc вбудовано поштовий клієнт. До початку користування електронною поштою безпосередньо із програми потрібно налаштувати поштове з'єднання.


Примітка: Використовується виключно програмою M.E.Doc- Якщо встановити галочку в цьому полі, система буде автоматично видаляти з поштового сервера ті повідомлення, що не стосуються встановленої електронної звітності підприємства.

Налаштування здійснюється в розділі Адміністрування – Параметри системи – Електронна пошта:

 

Поштовий клієнт підтримує роботу по протоколу РОР3 та SMTP, а також протокол IMAP.

Рекомендується створити окрему електронну скриньку на одному з надійних УКРАЇНСЬКИХ поштових серверів, яка використовуватиметься лише для відправлення звітності та отримання електронних квитанцій.

Якщо у програмі ведеться звітність декількох установ, тоді для кожної з них потрібно налаштувати поштове з'єднання.

Увага! Для кожного підприємства необхідно налаштувати окрему поштову скриньку з унікальною адресою.

При введенні користувачем адреси e-mail, поля вводу параметрів серверів для вхідної та вихідної пошти(протокол, сервер, логін, порт, SSL) заповняться автоматично для таких найпоширеніших поштових серверів: ukr.net; meta.ua; gmail.com.


В такому випадку для завершення налаштування поштової скриньки достатньо буде ввести пароль(для входу на вказану пошту).

 

Якщо буде вказана корпоративна пошта, система заповнить налаштування за замовчанням, з подальшою можливістю їх редагування.

Після заповнення всіх параметрів електронної пошти, можна перевірити, чи правильно здійснені налаштування. Для цього натисніть кнопку Перевірити з'єднання. По завершенню виконання команди на екран буде виведено повідомлення про успішне з’єднання або зауваження за наявності помилок.

Для збереження здійснених налаштувань натисніть Зберегти та вийти.

 

Налаштування ukr.net

В разі використання поштової скриньки ukr.netнеобхідно здійснити налаштування й самої пошти. Для цього– ввійдіть до вказаної в Параметрах системи поштової скриньки через будь який браузер та перейдіть в розділ «Налаштування», що знаходиться у верхньому правому куту, оберіть «Поштові програми»:


 


У Вас з’явиться можливість ввімкнути використання IMAPта SMTP:

 

Обов’язково збережіть внесені зміни.

 

Налаштування meta.ua


Для налаштування пошти meta.ua виконайте наступні дії: перейдіть до розділу «Налаштування»

 

Оберіть пункт «Налаштування РОР3/ SMTPсервера» та оберіть «Дозволити доступ за протоколом POP3/SMTP»:

 


Збережіть внесені зміни.