(0)
Автоматичне заповнення об'єднаної звітності даними з існуючих звітів ЄСВ

Автоматичне заповнення об'єднаної звітності даними з існуючих звітів ЄСВ

Можна автоматично заповнити Додатки об'єднаної звітності ПДФО та ЄСВ даними з існуючих звітів ЄСВ.

Для заповнення додатків об'єднаної звітності необхідно виконати перенесення даних із звітів ЄСВ за 3 місяці, що відповідають періоду Об'єднаної звітності ПДФО та ЄСВ (наприклад, для Об'єднаної звітності у періоді І квартал 2021 року, необхідно перенести дані із звітів ЄСВ за період: січень, лютий та березень 2021 року). За один сеанс експорту виконується перенесення даних лише за один (обраний) місяць кварталу.

Дані переносяться у аналоги звітів (дивіться розділ Форми звітів).

1. Перейдіть у модуль Звітність - Єдиний внесок - Додаток 4 та виділіть рядок будь-якого з документів пакету звітів ЄСВ (місяць пакета ЄСВ повинен відповідати кварталу об'єднаної звітності, у яку переноситиметься пакет).

2. Виконайте команду головного меню Правка - Заповнити пакет звітів JF0500106.

3. У вікні, що відкриється, оберіть Період (квартал та рік), у який будуть переноситися дані.

4. Оберіть опцію:

Нова пачка – для додавання даних звітів ЄСВ у новий пакет об'єднаної звітності;

Існуюча пачка – для додавання даних у вже створений пакет об'єднаної звітності. Після встановлення опції у вікні з'явиться перелік доступних пакетів звітів об'єднаної звітності. Виділіть потрібний пакет зі списку.


5. Натисніть кнопку ОК.

6. Якщо було обрано перенесення даних у новий пакет об'єднаної звітності, відкриється вікно, в якому вкажіть Номер розрахунку та Тип розрахунку, для створення нового пакету. Натисніть ОК.

7. Програма повідомить про результати виконання операції. Для продовження натисніть кнопку ОК.

У пакеті об'єднаної звітності будуть заповнені лише ті Додатки, що відповідають обраному місяцю звітності ЄСВ.

8. Для заповнення Додатків пакета об'єднаної звітності за інші місяці кварталу, виконайте імпорт пакетів ЄСВ для цих місяців (див. п.1). При цьому, у вікні Копіювання звітів необхідно обрати пачку, в яку переносилися дані за інші місяці кварталу.