(1)
Як завантажити код регіону? Помилка при вивантаженні регламентованої звітності в формат XML, незаповнені показники «C_REG», «C_RAJ», «C_STI_ORIG»

Як завантажити код регіону? Помилка при вивантаженні регламентованої звітності в формат XML, незаповнені показники «C_REG», «C_RAJ», «C_STI_ORIG»

Якщо при вивантаженні регламентованої звітності та/або податкових накладних у форматі XML, виникають помилки «C_REG», «C_RAJ», «C_STI_ORIG», то це вказує на те, що не заповнені/не коректно заповнені показники кодів регіону.

Для виправлення даної ситуації потрібно заповнити коди регіонів вручну в поточному звіті (без збереження), або завантажити дані автоматично із зовнішнього файлу «Список податкових інспекцій» (зберігається для всіх майбутніх звітів).

Отримати такий зовнішній файл можна за допомогою спеціального сервісу RDI. Для цього у системі має бути підключена Інтернет-підтримка (розділ «Адміністрування» підрозділ «Настройки програми» пункт «Інтернет-підтримка та сервіси»):

  1. Для активації Інтернет-підтримки введіть логін і пароль користувача від порталу ІТС (скрін №1).

Скрін №1. Підключення «Інтернет-підтримки».

 

  1. Для завантаження файлу зі списком податкових інспекцій перейдіть у розділ «Адміністрування» – «Сервіс» –  «Додаткові файли RDI».

Скрін №2. Запуск «Додаткових файлів RDI».

 

  1. Оберіть команду «Оновити список доступних файлів» і «Завантажити» оновлений список.

Скрін №3. Оновлення списку і завантаження файлів RDI.

 

  1. Після завантаження нових файлів оберіть курсором миші файл «Список податкових інспекцій» і натисніть команду «Встановити». Після успішного встановлення файлу у комірці «Встановлювався» має з'явитись відповідна відмітка.

Скрін №4. Підключення файлу «Список податкових інспекцій» у програму.

 

  1. Оберіть в картці організації податкову інспекцію з оновленого довідника «Податкові інспекції» і повторно сформуйте звітність.

Скрін №5. Заповнення кодів організації.