(0)
Як змінити мову інтерфейсу конфігурації BAS Бухгалтерія, ред. 2.1

Як змінити мову інтерфейсу конфігурації BAS Бухгалтерія, ред. 2.1

Для того, щоб змінити мову інтерфейсу конфігурації BAS Бухгалтерія потрібно в першу чергу встановити необхідну мову в Конфігураторі: меню «Адміністрування» – «Регіональне налаштування інформаційної бази».

Наступний крок - налаштування мови інтерфейсу користувача: меню «Адміністрування» – «Настройка користувачів і прав» – «Користувачі». В настройках користувача на вкладці «Головне» слід встановити необхідну мову інтерфейсу програми.

Зверніть увагу! Часто користувачі змінюють мову інтерфейсу вже після деякого часу роботи в програмі і тоді наперед визначені елементи довідників, найменування рахунків в плані рахунків, місяці та інше залишаються на мові відмінній від встановленої. Для зміни мови наперед визначених елементів на мову ІБ використовується обробка «Заповнення синонімів об’єктів»: меню «Адміністрування» – «Обслуговування» – «Коригування даних» -  «При зміні ІБ» - «Заповнення синонімів об'єктів». Далі потрібно в формі обробки обрати тип «Всі об'єкти» та натиснути кнопку «Перезаповнити».

Окремо є можливість налаштування мови друкованих форм документів через меню «Адміністрування» - «Друковані форми, звіти та обробки» -  «Мова друкованих форм».

Також слід відзначити, що у тих випадках, коли всі вказані вище дії не змінили такий елемент інформаційної бази, як назва місяця, причину слід шукати в налаштуваннях мови операційної системи комп'ютера.