(0)
Новости

Новости

6 Квітня 2020

Платники податків можуть надавати заперечення до актів перевірки в період карантину

Мораторій не розповсюджується на перевірки, завершені до 17 березня 2020 року (включно)

Із 18 березня 2020 року по 31 травня 2020 року діє мораторій на документальні та фактичні податкові перевірки. Виключення складають документальні позапланові перевірки з підстав, визначених пп 78.1.8 ПКУ. Це виписано Законом України від 17.03.2020 р. № 533-ІХ.

В ДПС пояснюють, що мораторій не розповсюджується на перевірки завершені до 17 березня 2020 року (включно) згідно з відповідними наказами на їх проведення За результатами таких перевірок оформлюють акти (довідки) перевірок та надсилають (вручають) платникам податків податкові повідомлення-рішення з дотриманням порядку та термінів, визначених ПКУ.

Сам по собі мораторій не позбавляє платників податків можливості подавати заперечення до актів перевірок, які завершені до початку дії мораторію, та оскаржувати прийняті за їх результатами податкові повідомлення-рішення.

Якщо платники податків бажають взяти участь у розгляді заперечень до такого акта перевірки або скарги на податкові повідомлення-рішення, тоді при наданні додаткових пояснень при такому розглядь слід врахувати карантинні обмеження, уведені Урядом. 

Тому платникам податків доцільно надавати додаткові докази та інформацію поштою або в електронному вигляді.


Детальніше в системі ЛІГА:ЗАКОН!

Отримати віддалений доступ до усіх матеріалів безкоштовно

Отримати доступ на 72 години