(0)
Сертифікати для податкових накладних. Заявник – окремий підрозділ (філія, представництво) юридична особа

Сертифікати для податкових накладних. Заявник – окремий підрозділ (філія, представництво) юридична особа

Шановні клієнти!
Будь ласка, уважно ознайомтеся з переліком необхідних документів,
щоб уникнути помилок і необхідності кілька разів відвідувати центр сертифікації
через неправильно оформлений комплект документів!


Установлення окремого підрозділу (філії, представництва) юридичної особи здійснюється за її установчими документами: Статутом юридичної особи або Положенням про нього – оригіналом або нотаріально завіреною копією. Встановлення представника окремого підрозділу (філії, представництва) юридичної особи здійснюється за паспортом громадянина України або іншими документами, які його замінюють.

За сертифікатами ЕЦП у ТОВ «ЦСК»Україна» звертається керівник або його представник за дорученням.


Для отримання сертифікатів потрібно мати при собі:
1. Паспорт громадянина України або інший документ, який його замінює (для встановлення особи);
2. Оригінал або нотаріально завірену копію установчого документа: Положення про окремий підрозділ;
3. Заповнений, підписаний керівником і скріплений печаткою юридичної особи Договір про надання послуг ЕЦП – у двох примірниках або Картку приєднання до електронного договору про надання послуг ЕЦП (у паперовому вигляді) –в одному примірнику;
(Зверніть увагу! Договір укладається з юридичною особою, тобто в «шапці» вказується найменування юридичної особи, а керівник окремого підрозділу за довіреністю, якою його призначили, підписує цей Договір!)
4. Копію виписки з ЄДР або копію витягу з ЄДР, або копію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи, засвідчену:
 • або підписом керівника та печаткою юридичної особи (копія завіряється з обох сторін;
 • або нотаріусом;
 • або державним реєстратором;
 • або оригінал і звичайна копія (після ознайомлення з оригіналом (або нотаріально засвідченої копією) адміністратор реєстрації засвідчує цю копію з обох сторін своїм підписом і скріплює печаткою ТОВ «ЦСК «Україна»);
5. Копію довідки з ЄДРПОУ (з Управління статистики) або копію виписки з ЄДР, або копію витягу з ЄДР, завірену:
 • або підписом керівника та печаткою юридичної особи (копія завіряється з обох сторін;
 • або нотаріусом;
 • або державним реєстратором;
 • або оригінал і звичайна копія (після ознайомлення з оригіналом (або нотаріально засвідченої копією) адміністратор реєстрації засвідчує цю копію з обох сторін своїм підписом і скріплює печаткою ТОВ «ЦСК «Україна»);
6. Копії документів про призначення на посади кожного з підписувачів (наприклад: для керівника – наказ про призначення або довіреність, для головного бухгалтера – наказ про призначення), завірені:
 • або підписом керівника та печаткою юридичної особи (потрібно засвідчувати кожну сторінку копії, на якій є текст);;
 • або нотаріусом;
7. Копію документа про делегування права підпису податкових накладних працівникам окремого підрозділу юридичної особи (наказ, доручення тощо), засвідчені:
 • або підписом керівника та печаткою юридичної особи (потрібно засвідчувати кожну сторінку копії, на якій є текст);
 • або нотаріусом;
8. Копії паспортів громадян України (1-6 сторінки) або інших документів, які їх замінюють, кожного з підписантів (приймаються тільки якісні фото: чіткі фото і читабельний текст), засвідчені:
 • або підписами їх власників,
 • або нотаріусом;
9. Копії довідок про присвоєння ідентифікаційних номерів кожного з підписантів (приймаються тільки якісні фото: чіткі читабельні, без виправлень), засвідчені:
 • або підписами їх власників,
 • або нотаріусом;
10. Заявки на формування посилених сертифікатів ЕЦП кожної особи, на підпис якої купується сертифікат, які були сформовані в системі «M.E.Doc»у форматі .РСК на магнітному носії та в паперовому вигляді, заповнені, перевірені і підписані відповідними підписантами:
 • заявку на печатку підписує:
  • o або керівник окремого підрозділу юридичної особи та скріплює печаткою окремого підрозділу юридичної особи, використовується при підписанні податкових накладних (аналог електронної),
  • o або працівник окремого підрозділу юридичної особи, на якого формують ЕЦП для підписання податкових накладних (керівник, бухгалтер чи співробітник), і скріплює печаткою окремого підрозділу юридичної особи, використовується при підписанні податкових накладних (аналог електронної);
 • заявку на сертифікат шифрування підписує керівник відокремленого підрозділу юридичної особи;
 • заявку на підпис керівника підписує керівник відокремленого підрозділу юридичної особи;
 • заявку на підпис головного бухгалтера підписує головний бухгалтер окремого підрозділу юридичної особи;
11. Довіреність Довіреність і паспорт представника (для встановлення особи та повноважень представника), якщо за сертифікатами звертається не керівник (за умови надання повного і відповідно завіреного комплекту документів).

* Довіреність має бути підписана керівником та скріплена печаткою окремого підрозділу юридичної особи;
12. Акт наданих послуг, підписаний керівником і скріплений печаткою окремого підрозділу юридичної особи.
ВАЖЛИВО! Приймаються тільки якісні копії всіх документів (чіткі фото і читабельний текст).

Укласти договір (поставити свій підпис і печатку окремого підрозділу юридичної особи на договорах про надання послуг ЕЦП або Картці приєднання до електронного договору), завірити копії всіх необхідних для реєстрації документів, підписати Акти наданих послуг, визнати отримані сертифікати і т.п. може представник за дорученням (з правом підпису), яке розміщене на сайті ТОВ «ЦСК«Україна».

Зверніть увагу, представник за дорученням (з правом підпису), яке розміщене на сайті ТОВ «ЦСК«Україна», свідчить:
 • від імені заявника – окремого підрозділу юридичної особи – копії всіх документів, крім паспортів та довідок про присвоєння ідентифікаційних номерів, власноручним підписом і печаткою окремого підрозділу юридичної особи;
 • від імені підписантів (керівника, головного бухгалтера) – копії паспортів та довідок про присвоєння ідентифікаційних номерів, власноручним підписом.