(0)
Новости

Новости

24 Травня 2018

Лекторій Київ


V01.jpg

Запрошуємо бухгалтерів та керівників на традиційний «Лекторій»!


«Актуальні питання ПДВ та оподаткування доходів фізичних осіб: про що слід пам’ятати бухгалтерута основні зміни в обліку з 2018 року»

14 червня 2018 р.
   м. Київ
актова зала ПАТ «Київпроект»,
вул. Б. Хмельницького, 16-22.


Вартість ОЧНОЇ участі:

 • БЕЗКОШТОВНА для 2-х осіб!
  Для користувачів програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий на дату проведення семінару договір супроводу ПРОФ та вище.

 • 300 грн для звичайних учасників, в тому числі для користувачів, у яких є діючий договір ТЕХНО, та за третю і більше осіб від організації, у якої є діючий договір ПРОФ та вище.

Увага! Кількість місць обмежена! 
Попередня реєстрація кожного учасника є ОБОВ’ЯЗКОВОЮ!

зареєструватися (на очну участь)Вартість перегляду ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЇ:

 • БЕЗКОШТОВНА для 2-х осіб 
  Для користувачів програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий на дату проведення семінару договір супроводу ПРОФ та вище. 

 • 150 грн для звичайних учасників, в тому числі для користувачів, у яких є діючий договір ТЕХНО, та за другу і більше осіб від організації, у якої є діючий договір ПРОФ та вище.
зареєструватися (на перегляд онлайн-трансляції)В ПРОГРАМІ «ЛЕКТОРІЮ»:

 • Оподаткування доходів фізичних осіб і зарплатні акценти 2018 року.
  • ЄСВ: нарахування, звітність, надання: очікувані зміни в звітності по ЄСВ: на що слід звернути увагу; важливі показники звітності по ЄСВ для статусу роботодавця; помилки в ЄСВ-звітах, які негативно вплинуть на стаж працівника в системі пенсійного та соціального страхування; довідки за формою ОК-5 і ОК-7.
  • Соціальне страхування: аналіз змін, що готуються в нормативну базу по нарахованих лікарняних і декретних.
  • ПДФО і військовий збір: як правильно скористатися «путівочною» пільгою в 2018 році; кардинальна зміна позиції ДФС України з приводу подарунків; оподаткування підзвітних коштів: суд за здоровий глузд; додаткові блага у формі № 1ДФ і позиція ДФС України з окремих питань.
 • Нюанси кадрового обліку та розрахунок заробітної плати в редакції 2.0 Бухгалтерії для України.
 • Актуальні питання ПДВ: законодавчі зміни та роз’яснення від ДФС України
  • Оновлений порядок блокування реєстрації в ЄРПН: автоматизований моніторинг відповідності податкових накладних критеріям оцінки ступеня ризиків; що треба зробити для розблокування реєстрації податкової накладної в ЄРПН; порядок роботи комісій, які приймають рішення про реєстрацію в ЄРПН; таблиця платника податків.
  • Строки реєстрації в ЄРПН: особливий строк реєстрації розрахунку коригування із «-»; штрафні санкції за порушення строків реєстрації.
  • Помилкова податкова накладна: відображення у податковій звітності; порядок виправлення помилки; вплив зареєстрованих в ЄРПН помилкових податкових накладних на СЕА ПДВ.
  • Розрахунок коригування: причини коригування ПДВ; чому ДФСУ визнає лише сім причин коригування ПДВ при заповненні розрахунків коригування?
 • Приклади складання розрахунків коригування та інтеграція з сервісами електронного документообігу в типових програмах для автоматизації бізнесу.

Повна програма семінару 

_ _ _
ЛЕКТОРСЬКИЙ СКЛАД:

Губіна Ірина, експерт з податкового планування, автор численних публікацій з оподаткування і бухгалтерського обліку, надасть інформацію про оподаткування доходів фізичних осіб та зарплатні акценти 2018 року.

Дробоття Сергій, редактор рубрики ІТС «ПДВ: правила оподаткування та обліку», податковий консультант у сфері оподаткування з досвідом роботи в ДПА України, надасть роз’яснення про оновлений порядок блокування реєстрації в ЄРПН та розповість про строки реєстрації в ЄРПН.

Редактор рубрик ІТС з методичної підтримки програм для автоматизації бізнесу розповість про нюанси кадрового обліку та розрахунок заробітної плати в редакції 2.0 Бухгалтерії для України, зупиниться на прикладах складання розрахунків коригування та ін.

Учасники семінару зможуть також ознайомитися з можливостями та новими сервісами ІТС, отримати професійні консультації щодо роботи програм автоматизації бізнесу, їх підтримки та супроводу.

Семінари проходять за підтримки Всеукраїнської громадської організації "Спілка Автоматизаторів Бізнесу".