(0)
Новости

Новости

27 Березня 2017

Бухгалтерські семінари березня

22 березня в Києві спостерігався небувалий ажіотаж на знання. Саме в цей день відбулося відразу 2 великих бухгалтерських семінару. Семінари проходили в різних точках Києва, але однаково допомогли учасникам розібратися у численних законодавчих змінах і розкласти для себе «все по поличках». Загальним для цих семінарів також була присутність на них компанії СОФТКОМ.

  А тепер трохи про кожного з заходів:

Великий квартальний семінар зібрав в конгрес-холі «Космополіт» понад 800 учасників і ще більше 2000 глядачів дивилися його в онлайн режимі. Імениті лектори (Тетяна Мойсеєнко, Сергій Дробоття, Дмитро Сушко, Олександр Смирнов) розглядали найактуальніші бухгалтерські тематики, а також відповідали на численні запитання слухачів. По завершенню семінару всіх чекала розважальна частина заходу, а саме спектакль «Витівки ангелів» з Володимиром Горянським та Русланою Писанкою в головних ролях.
СОФТКОМ традиційно виступив в ролі співорганізатора даного заходу і також дарував учасникам користь! Біля нашого стенду клієнти отримували приємні сувеніри, мали можливість отримати консультації за програмами M.E.Doc, 1С:Підприємство та ЛІГА: ЗАКОН, дізнавалися про діючі акції та спец.предложение. Також серед слухачів ми провели розіграш фірмового шампанського від СОФТКОМа.

Форум бюджет зібрав в «Українському домі» понад 400 бухгалтерів і керівників бюджетних установ з усієї України. На заході розглядалися нюанси складання звітності за 2016 рік, важливі зміни, основні аспекти роботи системи PROZORRO, нові можливості 1С:Підприємство для бюджетних установ та багато іншого. Також фахівці СОФТКОМ надавали консультаційну підтримку всім бажаючим освоїти програмні продукти 1С:Підприємство і ділилися досвідом з бухгалтерами біля нашого стенду.

Нам завжди дуже приємно зустрічати на подібних заходах існуючих клієнтів СОФТКОМ і знайомитися з новими людьми! СОФТКОМ і надалі буде підтримувати бухгалтерів на семінарах і допомагати їм у вирішенні своїх робочих питань!

Чекаємо Вас на наступних заходах!

Вашій увазі невеликий фотозвіт:


Галерея